Soru Mİ 9 Batarya süresi hk.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bu sorduğum yer mahallemdeki değil de,fatih de 8 yıllık xiaomi özel teknik servisi,yurtdışından bizzat getirtiyoruz diyorlar
Enes Budaksa bu Fatih'teki yer o orijinal batarya diyorsa orijinaldir. Güvenebilirsiniz.

onuryurduseven

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
mi9
Konular
15
Android 10 da batarya süresi çok daha uzundu sanki,ben hep iphone kullandım ama bir ara mi 9 kullanmıştım,sanırım android 10 du.Sanki o sürüm daha performanslı ve batarya süresi daha uzundu ?

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Android 10 da batarya süresi çok daha uzundu sanki,ben hep iphone kullandım ama bir ara mi 9 kullanmıştım,sanırım android 10 du.Sanki o sürüm daha performanslı ve batarya süresi daha uzundu ?

Sadece Mi9 değil tüm cihazlar için aynı şey geçerli. Eski sürümler daha iyi. Xiaomi planlı eskitme işini çok abarttı maalesef.

Evet dediğim yer tahtakalede enes budak,google yorumlari gayet olumlu bir servis

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enes Budak'tan alabilir, taktırabilirsiniz. Hem iyi malzeme kullanır hem de işçiliği kalitelidir hocam. Türkiye'de Xiaomi özelindeki ilk servislerden biriydi galiba. Daha önce bir kaç defa ekran ve batarya değişimi yaptırdım ve hiç sorun yaşamadım.

Üst Alt