Yardım Mi 9 alınır mı?

Nickname133

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
S3 neo
Konular
4
Merhaba arkadaşlar 1-2 ay içinde cihaz alıcam bi sıkıntı olmazsa bütcem 4700 5000 civarlarında iphone 5s kullandım ve şimdide samsung s3 neo kullanıyorum aklımda mi9 var migrostan almayı pilanlıyorum ama emin degilim o fiyata dah iyisi var mı ve mi 9 kamerasımdaki eis ve ois çok sorun olur mu diye endişelerim var .

Ayrıca xiaomi cihazlarda yazılımsal çok sorun çıkıyorumu

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Forum kuralları gereği başlığın tamamının büyük harfler ile yazılması veya niteleyici vurgulayıcı şekilde başlık konulması yasaktır sizi düzeltmeye davet ediyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar 1-2 ay içinde cihaz alıcam bi sıkıntı olmazsa bütcem 4700 5000 civarlarında iphone 5s kullandım ve şimdide samsung s3 neo kullanıyorum aklımda mi9 var migrostan almayı pilanlıyorum ama emin degilim o fiyata dah iyisi var mı ve mi 9 kamerasımdaki eis ve ois çok sorun olur mu diye endişelerim var .

Ayrıca xiaomi cihazlarda yazılımsal çok sorun çıkıyorumu
cihazlarda yazılımsal sorun yok ancak mi 9 fiyatı ciddi anlamda yüksek bir telefon alınabilir denilse de emsallere bakılması tavsiyem ve cemee hocamın dediği gibi k20 pro yu da beklemek mantıklı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oyla:

Baturalpbey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
mi 9
Konular
4
2 Aydır mi 9 kullanıyorum, ve diyorum ki mükemmel bir seçim yapmışım, iPhone x kullanıcısı iken bu cihaza geçtim gerçekten çok iyi, Tavsiye ederim

Oyla:

caretta77

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Mi 10 Lite Zoom
Konular
2
Yıllardır yakından takip ettiğim Xiaomiyle yaklaşık 10 ay önce iPhone X cihazımı satıp çindeki arkadaşından mi8 göndermesini isteyerek tanıştım. Alışmam o kadar kolay oldu ki miui arayüzü bana hiç yabancı gelmedi. Normalde yılda minimum 2 telefon değiştiren ben ufak tefek eksikleri olsa da görmezden geldim ama pozitif özellikleri hep daha ağır bastı. Örneğin telefona gelen bi maili veya dosyayı direkt yazıcıya yollayabilmem. Ya da bilgisayardaki bi dosyayı Bluetooth ile telefona alabilmem vs. Bu sene mi9 istedim arkadaşımdan. Gerek mor rengi gerekse tasarım olarak damla çentik kullanması bana çok çekici geldi. 3300 çin yuanı (yaklaşık 2800lira) ödeyerek 8/128 mor modelini aldım. Mi8 ile kıyaslarsam tasarımı çok daha güzel. Ekran parlaklığı çok fazla iyi ve göz yormuyor hiç. Hoparlör ve ahize sesi gerçekten efsane. Normal günlük fotoğraf çekimlerinde mi8 ile çok bir fark yok. Ama 48mp çekimlerde farkını ortaya koyuyor. Bataryaya gelince nasıl oluyor bilmiyorum ama mi8 in çok üzerinde. En sevdiğim özelliği de bu. İşlemci sayesinde sanırım batarya bitmiyor. Kutudan çıkan şarj aleti ile turbo şarj oluyor ve kısa sürede doluyor batarya. Kızılötesi ile evdeki klima ve tv yi kontrol edebiliyorum. Kablosuz şarj istasyonum yok ama o özelliğinin de olması bi artı. Kısaca bu fiyata kullanabileceğim en kaliteli telefon diyebilirim. Mi9 candır öneririm

Oyla:
Üst Alt