Yardım Mi 8Se Netflix HD

enesskooc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gereklİ alan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
9
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MiRoom 11.0.3
Telefon Modeli
Mi 8 SE
Bootloader Kilidi
Açık
Bugün netflix de kaliteyi beğenmediğim için ultra hd pakete çıkardım temel paketten 4 k olmayacağını tahmin ediyordum ama 1080 p izlerim sanmıştım geçen sene eu rom kullanırken standart pakette görüntü iyidi ama ultra hd pakette bile geçen seneki hali olmadı biraz araştırma yaptım sertifika l3 diye olmuyormuş (çok saçma) neyse hd kullanabilecek netflix buldum hd oluyor ama sürüm çok eski işlevsiz kalıyor benim bunu hd izleyebileceğim rom vesaire kullanan varmıdır veya Bi işlem falan uygulasak yada netflix in apk sı tarzı birşey çözümü yokmudur dostlar sağolun şimdiden.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bugün netflix de kaliteyi beğenmediğim için ultra hd pakete çıkardım temel paketten 4 k olmayacağını tahmin ediyordum ama 1080 p izlerim sanmıştım geçen sene eu rom kullanırken standart pakette görüntü iyidi ama ultra hd pakette bile geçen seneki hali olmadı biraz araştırma yaptım sertifika l3 diye olmuyormuş (çok saçma) neyse hd kullanabilecek netflix buldum hd oluyor ama sürüm çok eski işlevsiz kalıyor benim bunu hd izleyebileceğim rom vesaire kullanan varmıdır veya Bi işlem falan uygulasak yada netflix in apk sı tarzı birşey çözümü yokmudur dostlar sağolun şimdiden.
Arkadaşlar forumda mi 9t cihazında eu roma geçince l1 e dönüşen arkadaşlar olmuş benim CİHAZIM önceden eu rom du ve izlenebiliyordu varmı eu rom da l1 sertifikası bulunan veya bilgisi olan lütfen ya.

enesskooc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gereklİ alan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
9
Valla dostum bende, ultra HD izleye bileceğim bir şok arıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

APK arıyorum
Böyle saçmalık yok ya annemde note 7 var ablamda 9se var bizde yok annemin cihazda var ondan izliyorum hem 40 lira veriyoruz hem 480 p çözümü vardır illa da bakalım

Oyla:

alpkaankrdmn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp Kaan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
41
Böyle saçmalık yok ya annemde note 7 var ablamda 9se var bizde yok annemin cihazda var ondan izliyorum hem 40 lira veriyoruz hem 480 p çözümü vardır illa da bakalım
Orijinal yukleyemedigimiz için böyle bence

Oyla:

Toprak 58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Lise Öğrencisi
Konular
17
Mi 8 serisinde maalesef L1 sertifikası olmadığı için çözümü yok ama Mi 9 ve Redmi Note 8 serilerinden itibaren yeni modellerinde çoğunda var

Oyla:

enesskooc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gereklİ alan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
9
Mi 8 serisinde maalesef L1 sertifikası olmadığı için çözümü yok ama Mi 9 ve Redmi Note 8 serilerinden itibaren yeni modellerinde çoğunda var
Hocam CİHAZIM 8se ve önceden kullandığım romda vardı ve diyorum ki annemin cihazı note 7 onda var global romda şuan cihazı

Oyla:

alpkaankrdmn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp Kaan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
41
Hocam CİHAZIM 8se ve önceden kullandığım romda vardı ve diyorum ki annemin cihazı note 7 onda var global romda şuan cihazı
Orjinal sitesine bu apk yı koymuşlar dene bi,

Oyla:

Toprak 58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak
Cihazım
Mi 9 Lite
Meslek
Lise Öğrencisi
Konular
17
Kardeşim istersen benim Google Play'den yüklediğim son sürüm Netflix'in APK çıkarıp atayım?

Oyla:
Üst Alt