Yardım Mi 8se ekran dönmüyor yakınlık sensörü çalışmıyor

Enkkoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi 8se
Konular
1
Arkadaşlar merhaba 6 sene sonra telefon yeniledim ikinci el mi8se aldım ama ekran dönmüyor yakınlık sensörü hiç çalışmıyor pusula gps çalışmıyor birde portre modu yeşil kalıyor. Basitçe ne yapmam gerekiyor çok fazla teknik detay bilmiyorum. Telefonda mıuı12 20.6.11 yüklü, twpr de var, bootloader kilidi de açık herhalde. Yardımcı olacak var mı

Darkfire48

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Red Mi Note 9S
Meslek
Mühendis
Konular
3
Miui 12 de bu tür sorunlar varmış sanırım forumdan az önce bir arkadaşta aynı dertten şikayet ediyordu eu roma dönüş yapayım derken brick yapmış cihazı

Oyla:

Enkkoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi 8se
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Romu değiştirsem son sürümü yüklesem düzelir mi ki. Birde IMEI gider mi rom atarsam

Oyla:

D6603

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Mi8 SE ve D6603
Konular
6
Son sürüm stabil miui 12 Romunu yükleyip üzerine fixleri flashlayın. Sorun çözülecektir IMEI rom atma ile gitmez.

Oyla:

mehmetyavas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Arkadaşlar merhaba 6 sene sonra telefon yeniledim ikinci el mi8se aldım ama ekran dönmüyor yakınlık sensörü hiç çalışmıyor pusula gps çalışmıyor birde portre modu yeşil kalıyor. Basitçe ne yapmam gerekiyor çok fazla teknik detay bilmiyorum. Telefonda mıuı12 20.6.11 yüklü, twpr de var, bootloader kilidi de açık herhalde. Yardımcı olacak var mı
Bu konuya bi göz at hocam.

Oyla:
Üst Alt