Rom [MİUİ 10 SON SURUM] Mi 8 Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve V10.3.6.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sefa Varol 81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Arkadaslar güncelleme şu an iniyor ve kurduktan sonra hard reset atmak istiyorum yedek nasıl alacağım hard resetten sonra hiçbirşeyim silinsin istemiyorum

kjaer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
bilal
Cihazım
mi 8
Konular
7
Şebeke sorunu mi 8 de var mı ona göre yükleme yapacağım

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
Şebeke sorunu mi 8 de var mı ona göre yükleme yapacağım
mi 8 için böyle bir problem mevcut değil.

Yaklaşık saat 13:00 dan itibaren turktelekomda genel bir problem yaşanıyor. Buna denk gelebilirsiniz sadece.

semihburakerkan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih Burak
Cihazım
Mi 8
Konular
5
eu 9.5.30da telefon yavaş şarj oluyor ve çok ısınıyor ayrıca ekran süresi 4.30 saat alıyorum zorla gerçekten çok kötü olmuş

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
ekran aydınlatmasında problem yaşayan var mı? dışardayım ekran sonuna kadar açık kilidi bi açıyorum karanlık kapatıp tekrar açıyorum düzeliyor.

kalkir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Mi8
Meslek
Serbest Fotoğrafçı
Konular
14
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar dilerim. Birkaç günlük Eu Rom deneyimimi paylaşmak istiyorum. Cihazım global sürüm ve aldığımdan beri son birkaç ay Beta olmak üzere global kullandım. Ara sıra GPS sıkıntısı dışında gayet memnundum. Son güncellemedeki batarya performansından ve root ihtiyacından dolayı fırsattan istifade Eu Beta'ya geçmeye karar verdim. Ve kararımdan o kadar memnunumki şimdiye kadar geçmediğimden pişmanlık duydum. İlk olarak telefon globale göre sanki daha kararlı hale geldi betada olmama rağmen daha stabil bir sistemle karşılaştım. Globalde agps ayarlarına heryolu deneyip ulaşamama rağmen Eu romu kurduktan sonra ayarları kurcalarken birde ne göreyim agps ayarları var. Hemen ilgili konudaki ayarları yaptım ve şuan mükemmel hassasiyetle gösteriyor konumu (yolda kullanma şansım daha olmadı). Aod açtığım zaman arasıra gelen yada hiç gelmeyen uygulama simgeleri şimdi sorunsuz geliyor hatta Globalde hiç görünmeyen bazı uygulama simgeleri bile gelmeye başladı. Şarj durumu gayet iyi saat yaklaşık 12den beri Netflix-Yotube-Tictoc tan video izliyorum, WhatsApp tan bayram mesajları atıyorum, bir saat civarı telefon görüşmesi yaptım, forumlarda takıldım, haberleri takip ettim ekran sürem dört buçuk saat ve şarjım bu mesajı yazarken %59 civarında. Şu anki izlenimim herkese kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ederim Eu Rom'u.

Kadima

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
11
ekran aydınlatmasında problem yaşayan var mı? dışardayım ekran sonuna kadar açık kilidi bi açıyorum karanlık kapatıp tekrar açıyorum düzeliyor.
Evet bende de aynı sorun vardı. CrDroid rom yükledim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt