MIUI 12 Mi 8 Xiaomi.eu Beta (Güncelleme sona erdi)

azzam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
azzam
Cihazım
mi 8
Konular
0
Merhaba mi 8 için Eu room beta mıuı 12 20.9.4 android 10
Bu sürümden daha güncel herangi bi room varmı

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
mi 8 lite cihazımda android 11 miui 12.6 21.8.11 kurdum güncelleme sona erdiği için sağolsun ben kullanıyorum :)

FK9N6

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferhat
Cihazım
iPhone 7
Konular
8
Eu 12.5.2 kurdum. Özellikleri fena değil. Fakat sistem ağır çalışıyor. Az önce ram tüketimine baktım. 6 GB ram'den 500 MB boş görünüyordu. Uygulamaların hepsini kapatınca, toplamda 1.5 GB alan açıldı. Fakat bunu 12.0.1 sürümünde yaptığımda 3.2 GB'a kadar görüyordum. Telefona reset attım şu anda, 3.4 GB boş görünüyor. Ve telefon daha rahat çalışıyor. Ama yine de çok stabil olduğunu söyleyemem. Sizin bir öneriniz var mı? Orijinal rom dışında rom kurunca hep böyle bir yerlerden patlıyor gibi. Android 12 kurduğumda ilk önce çok akıcıydı. Sonradan o da mahvoldu.

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0
Eu 12.5.2 kurdum. Özellikleri fena değil. Fakat sistem ağır çalışıyor. Az önce ram tüketimine baktım. 6 GB ram'den 500 MB boş görünüyordu. Uygulamaların hepsini kapatınca, toplamda 1.5 GB alan açıldı. Fakat bunu 12.0.1 sürümünde yaptığımda 3.2 GB'a kadar görüyordum. Telefona reset attım şu anda, 3.4 GB boş görünüyor. Ve telefon daha rahat çalışıyor. Ama yine de çok stabil olduğunu söyleyemem. Sizin bir öneriniz var mı? Orijinal rom dışında rom kurunca hep böyle bir yerlerden patlıyor gibi. Android 12 kurduğumda ilk önce çok akıcıydı. Sonradan o da mahvoldu.
bende eu 12.5.2 kullanıyorum uzun süredir, arada cache wipe yapıyorum ama artık sos vermeye başladı yakındır pixel experience 13 kuracağım artık yolun sonu görünmeye başladı :D en kötü sıfırdan aynı romu(eu 12.5.2) kuracağım :) daha önceki aosp rom kurmalarım hep hüsranla sonuçlandı bakalım android 13 ne gösterecek

eubov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp
Cihazım
xiaomi mi 8
Meslek
öğretmen
Konular
1
LineageOs şu an mi 8 için en iyi aosp rom. 1 yıla yakındır kullanıyorum çok memnunum. Ayrıca her hafta güncelleme geliyor.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
LineageOs şu an mi 8 için en iyi aosp rom. 1 yıla yakındır kullanıyorum çok memnunum. Ayrıca her hafta güncelleme geliyor.

ben LineageOs 20 kurdum. Pubg yüklediğimde dosya izin yazısı çıkıyor ekranda.
Please enable storage access permission for this app in settings and restart the game.
Bu sorunu aşamadım. Oyun uygulama ayarları tüm izinler açık durumda.
Tüm verileri temizle, oyunu sil baştan yükle. Hiçbirisi işe yaramadı.
Crdroid de böyle bir sorun yaşamıyorum. Oyun yüklendiğinde açıyorum direkt olarak dosya izin ekranı çıkıyor veriyorum ve kurmaya başlıyor.
Ama LineageOs da izin istemediği için ekranda böyle bir yazı çıkıp kuruluma geçemiyor.

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0

lineageos u hangi yöntemle kurdun hızlı şarj olmama sorunu var mı ?

eubov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp
Cihazım
xiaomi mi 8
Meslek
öğretmen
Konular
1
lineageos u hangi yöntemle kurdun hızlı şarj olmama sorunu var mı ?
Hızlı şarj sağlıklı çalışıyor. Adb sideload üzerinden 1 defa kurulumunu yaptıktan sonra diğer güncellemelerini kendi otomatik yapıyor. Ama biyerde uygun TWRP İle de kurulduğunu okumuştum

eubov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp
Cihazım
xiaomi mi 8
Meslek
öğretmen
Konular
1
ben LineageOs 20 kurdum. Pubg yüklediğimde dosya izin yazısı çıkıyor ekranda.
Please enable storage access permission for this app in settings and restart the game.
Bu sorunu aşamadım. Oyun uygulama ayarları tüm izinler açık durumda.
Tüm verileri temizle, oyunu sil baştan yükle. Hiçbirisi işe yaramadı.
Crdroid de böyle bir sorun yaşamıyorum. Oyun yüklendiğinde açıyorum direkt olarak dosya izin ekranı çıkıyor veriyorum ve kurmaya başlıyor.
Ama LineageOs da izin istemediği için ekranda böyle bir yazı çıkıp kuruluma geçemiyor.
Pubg oynamadığım için bisey diyemeyeceğim hocam. Ama COD da sorun yok

Üst Alt