Çözüldü Mi 8 wifi açılmıyor

imjumper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
mi 8
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global12.02
Telefon Modeli
Mi8
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba hepinize iyi ve mutlu günler dilerim telefonum mi 8 ve batarya değişimi yaptıktan sonra telefonum wifiyi açmıyor dokunuyorum bildirim panelinden aciliyormus gibi yapıyor ama hemen kapatıyor forumu biraz araştırdım persistle alakalı olabilir diye düşündüm persist sildim kendi kullandığım romun persistini yükledim olmadi yeni rom attım yine olmadı wifi ağlarını görmek için basılı tuttugumda ise telefon donup kalıyor yardımcı olabilecek biri varmi

Çözüm
Bu şekilde kullanilmiyor yazıyor
Hocam o menüye gelin wifiyi açmaya calısın bakalım orada wifi mac belirecek mi ,siz kapalıyken resşm atmıssınız bluettoth da gözükmüyor çünkü,açık olsa bluetooth da mac adresi belirecek. wifi entegresi arıza yapmıs da olabilir mac silinmizde olabilir.soğuk lehimede düşmüş olabilir..wifi entegresine ısı uygulanması lazım çalısırsa sansına calışmazsa entegresi değişecek..
Birde imeinizi kapatın isterseniz..cihaz root falan var mı ? Yoksa bootloderi açıp pc den fastboot romu atıp deneyin

Mi 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Arkadaşlar merhaba hepinize iyi ve mutlu günler dilerim telefonum mi 8 ve batarya değişimi yaptıktan sonra telefonum wifiyi açmıyor dokunuyorum bildirim panelinden aciliyormus gibi yapıyor ama hemen kapatıyor forumu biraz araştırdım persistle alakalı olabilir diye düşündüm persist sildim kendi kullandığım romun persistini yükledim olmadi yeni rom attım yine olmadı wifi ağlarını görmek için basılı tuttugumda ise telefon donup kalıyor yardımcı olabilecek biri varmi
İkiside açıkken mac adresi beliriyor.cihaz türkiye cihazı değil mi orjinal imeileri?resim attım bakarsınız.wifi ve bluetooth ikisinide açtım
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Persisti nasıl yüklediniz ?
Root eklorer ile mnt/vendor içine gelin persisti silin..cihazı kapatıp açın..arama yapın elinizi ekran karatma olan sensörü kapatın bakalım ekran kararacak mı ,kararmazsa persist silinmiştir.Sonra mevcut romun tgz olan pc den atılan romun içinden persist.img dosyasını alın dahili hafızaya atın..sonra twrp recoverye girin(persist destekleyen)instalden persist seçip çektiğin persisti flasla..tekrar arama yapıp ekran kararıyormu kontrol edin kararoyorsa persist flaşlamıssınızdır demektir.

Mi 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt