Yardım Mi 8 WhatsApp Bildirim Sesi

Schirip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi 8
Konular
14
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 10 8.12.20
Telefon Modeli
Mi 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
Telefonum kenarda dururken Whatsapptan gelen mesajların bildirim sesi bazen geliyor bazen gelmiyor. Örneğin, 1 mesaj geldi diyelim. Bildirim sesi geliyor. Arkasından gelen diğer mesaj için ses çıkmıyor. Veya önce gelmiyor, sonra geliyor. Ama bunlar olurken telefon elimde açık bir şekilde olmuyor. Kenarda kapalı durumdayken oluyor. Aynı durum sizlerde de oldu mu? Bir çözüm önerisi olan var mı?

darth78

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
mi8
Konular
5
##- WhatsApp Support -##
Merhaba,
WhatsApp'la iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Talebiniz bize ulaştı.
Pek çok sorunun yanıtını bulabilirsiniz. Uygulamamızla ilgili bize iletilen sorunları önceliklendiriyor ve diğer konulardaki pek çok soruyu yanıtlamak için kapsamlı bir Yardım sayfası sunuyoruz.
Ayrıca, pek çok sorunu WhatsApp’ın en son sürümünü indirerek ve telefonunuzu yeniden başlatarak çözebilirsiniz.
Bunu yapmak için:
  1. WhatsApp > Menü Tuşu > Ayarlar > Sohbetler > Sohbet Yedeği > Yedekle'ye giderek manuel olarak bir yedekleme oluşturun.
  2. En son sürümümüzü 'den yükleyin.
  3. Telefonunuzu yeniden başlatın.
  4. Sorununuzun en son sürümde çözülmüş olup olmadığını kontrol edin.
Eğer henüz yollamadıysanız, lütfen telefon numaranızı ülke koduyla birlikte bize gönderin. Bir ekleme yapmak için bu e-postayı yanıtlayabilirsiniz.
--
WhatsApp Destek Ekibi

Oyla:

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9
işte araştırmak yerine böyle mesajlar atıyorlar :)
denemediğim birşey kalmadı marshmallow dan sonra malesef bu sorun başladı android 7 den öncesin de hiç böyle sorun yaşamadım ben.

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Eski telefonlarımım hiç birinde böyle sorun olmuyordu. Iakin mi 8-imde var. Bu romun bildirimleri ile alakalı sorun. Malumumuz MİUİ 10 bildirim sorunları ile gündeme oturdu. Bazen kilit ekranındayken mesaj geliyor vp-dan lakin ses çıkmıyor. Fazla gelince de 1 mesaj sesi çıkıyor.Ama telefon titresimli moddayken her mesaj icin telefon titriyor. Yani sesli bildirimler sorunlu.

Oyla:

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
malesef telefonla alakali bi durum eski cihazim galaxy a5 2016 hic bi sorun yoktu bildirim konusunda 15 gun once mi8 lite aldim ayni problem bende'de var saniyorum ki xiaomi cihazlarla veya miui arayuzunle alakali

Oyla:

depserado

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tolga
Cihazım
Galaxy S8
Konular
1
Ayarlar > Bildirimler & Durum çubuğu >Uygulama bildirimleri yolunu takip edip whatsapp uygulaması na girip bildirim ayarlarını bi inceleyiniz. bana hiç bildirim sesi gelmiyordu burdan sesi ve diğer bildirimleri açarak sorunu çözdüm.

Oyla:

stecir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mi8
Konular
2
Ben de sadece 1 kez WhatsApp mesaj sesini seçerken yanlışlıkla varsayılan ayarını ses dosyaları yaptım ve mümkünatı yok tekrar MIUI zil sesi seçemiyorum. Varsayılan ayarlarını sıfırladım,uygulamayı sildim yükledim bir türlü düzenliyor. Var mı 1 çözümü ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-04-26-22-56-04-719_com.whatsapp.png
    Screenshot_2019-04-26-22-56-04-719_com.whatsapp.png
    125,3 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2019-04-26-22-56-07-770_com.mi.android.globalFileexplorer.png
    Screenshot_2019-04-26-22-56-07-770_com.mi.android.globalFileexplorer.png
    38,6 KB · Görüntüleme: 13
Oyla:

mahoni44

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mahmut
Cihazım
redmi not 7
Konular
0
redmi note 7 de bildirm ses ayarı neden yok zil sesini kısınca bildirimde kısılıyor, açınca bildirim de açılıyor. ben zil sesinin full ancak bildirim sesinin az olmasını istiyorum. bu nasıl yapılır. ses açmaya tıklayıp üç noktaya basınca üç ses kısmı çıkıyor. bunların da hiçbiri uygulama bildirimleri değil.

Oyla:
Üst Alt