Yardım Mi 8 Twrp ve root yapamıyorum

qrkm22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
8
Mi 8 andorid 10 kullanıyorum driverler yüklü tek tuş twrp yüklemeye basıyorum hata veriyor bi sürü yöntem denedik hiç birinde sonuç alamadık yardımcı olursanız sevinirim

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Bendede aynı sorun var büyük ihtimal son sürüm kullanıyoruz ve desteklemiyor ben şimdi eski Roma dönüp deneyeceğim
Onunla ilgisi yok boşuna vakit kaybetmeyin. Bilgisayarla telefon arasındaki bağlantıdan kaynaklı sorun. Bilgisayar tam manasıyla tanımıyor. Aynı işlemleri farklı bir PC ile deneyin derim. USB 2.0 ile yapmanız sorunu çözecektir. Yeni tip PC ye USB hub alıp bağladım yine olmamıştı önceden. Eski tip PC de hiçbir sorun yaşamadım.

Oyla:

gdincer66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Kaç defa denedim hayatımda ilk defa görüyorum böyle bir sorunu dün masaüstünden deniyordum şimdi laptoptan deniyorum olmuyor hata veriyor ne yaptıysam olmuyor bl kilidi açık twrp dosyası güncel değiştirdim kaç defa aynı sorunla karşılaştım

Oyla:

GianC-Dev

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ege
Cihazım
MI 8
Meslek
Coder & Web Trade
Konular
9
Kaç defa denedim hayatımda ilk defa görüyorum böyle bir sorunu dün masaüstünden deniyordum şimdi laptoptan deniyorum olmuyor hata veriyor ne yaptıysam olmuyor bl kilidi açık twrp dosyası güncel değiştirdim kaç defa aynı sorunla karşılaştım
özel mesaj atın çözelim. teamviewer yardımıyla.

Oyla:

GianC-Dev

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ege
Cihazım
MI 8
Meslek
Coder & Web Trade
Konular
9
Merhabalar iyi akşamlar twrp yükledim romlar başarılı şekilde yükleniyor fakat hangi romu yüklersem yükliyeyim geri twrpye atıyor bu sefer
Boot dosyası bozulmuş, son çözüm mi flash tool (stock rom)

Oyla:
Üst Alt