Çözüldü Mi 8 Tam Ekran Animasyon Hatası [ÇÖZÜLDÜ]

gokdenizcfe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yattara
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Launcher ayarlarina nerden girdiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ve nasil app vaultu devre dışı buraktiniz

Ekrana basılı tutun, ayarlar kısmına gelin, en altta daha fazla kısmına tıklayın uygulama kasası seçeneğini devre dışı bıraktığınız zaman app vault kapanmış oluyor kullanamıyoruz ama en azından animasyon hatası gidiyor.

alperozd

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Birinci Adım
Cihazım
Mi8
Konular
4
Efendim bunları dert etmeyin xiaomi de. Zaten ucuza alıyoruz bu tarz sıkıntılarıda görmeyiverin yahu!!!! Onun haricinde tam bir f/p cihazı :) :) :)

Hocam görmezsek düzeltmezler, ucuza alsan da para veriyorsun ve onlar da kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak zorunda, eğer rahatsız edecekse neden bir kere daha alsın ki kullanıcı aynı markadan?

Ynsgltkn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus
Cihazım
Mi 8
Konular
6
Hocam görmezsek düzeltmezler, ucuza alsan da para veriyorsun ve onlar da kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak zorunda, eğer rahatsız edecekse neden bir kere daha alsın ki kullanıcı aynı markadan?

Hocam ironi yaptım orda :) mi 8 aldığımdan beri hergün eleştiriyorum artık bıkkınlık geldi ve işi dalgaya vuruyorum artık. Yoksa 50 defa geri bildirim bıraktım sıkıntılarla alakalı 1 tek geri dönüş bile almadım. Markadan soğudum resmen.

Cawss

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cawss
Cihazım
Mi 8
Konular
13
Ekrana basılı tutun, ayarlar kısmına gelin, en altta daha fazla kısmına tıklayın uygulama kasası seçeneğini devre dışı bıraktığınız zaman app vault kapanmış oluyor kullanamıyoruz ama en azından animasyon hatası gidiyor.
Takip ettim teşekkür ediyorum duyarlı çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum

Redrinqman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 8
Konular
10
Sizde de whatsappds emojiyi acip son kullanilarlara gecince bir hata oluyormu