Soru Mi 8 tahminen ne zaman gelir? Ve nereden alınır?

johnbyk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
mi 8
Konular
3
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve merak ettiğim şey, şu mi 8 i ne zamandır bekliyorum anlatamam.. note 8 telefonumu sattım ve iphone 6s kullanıyorum fakat bu telefonunda bataryası ölü yani %30 da bile kapanıyor bazen. O yüzden bu mi 8 hakkında bir kaç sorum olacak sizlere.

1- Mi 8 Global tahminen ne zaman gelir?
2- Geldiği zaman gearbest'ten mi yoksa hepsiburada'dan mı alınmalı sizce?
3- Eğer gearbest'den alınırsa , imeisi ve kayıt işlemleri ile ayrıca tekrar uğraşmamız gerekiyor mudur?
4- aynı şekilde hepsiburada'dan alınırsa yine kayıt işlemleri ile uğraşmamız gerekir mi?
5- Hangisi daha güvenilir?

Şuan sahibinden gibi sitelerde çin versiyonu satılıyor fakat rom la şunla bunla hiç uğraşmak istemiyorum, aldığım zaman temiz bir şekilde herşey hazır olsun istiyorum.

Teşekkür ediyorum hayırlı forumlar :)

Rolnes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi Note3
Konular
5
Türkiye'den almanı tavsiye ederim. Biraz tuzlu olacak gibi ama en azından geldi mi, sorun olursa ne olur, kayıt teferruatları nasıldır? gibi sorularla uğraşmazsın.

Oyla:

truva06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
htc 10
Konular
0
Kimsenin bu soruya verecek cevabı yok sanırım. bende ee bekliyorum

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Cepport mağazasını bekleyin almak için. En azından her türlü sorunda forum sayesinde direkt yardım alabilirsiniz ve Cepporttan alışveriş yapıpta pişman olan çok nadir insan vardır.
Telefonu alır hattınızı takıp direkt kullanmaya başlarsınız :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

truva06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
htc 10
Konular
0
çok teşekkür ediyorum cevap içinangel~~. oyun ve fotoğraf için alicam bu telefonu. umarım hayal kırıklığı olmaz benim için. ilk kez xiaomi kullanicam. daha önce Samsung kullandım ama exynos'a olan destek az idi. (custom rom falan)

Oyla:

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
çok teşekkür ediyorum cevap içinangel~~. oyun ve fotoğraf için alicam bu telefonu. umarım hayal kırıklığı olmaz benim için. ilk kez xiaomi kullanicam. daha önce Samsung kullandım ama exynos'a olan destek az idi. (custom rom falan)
Pişman olma şansınız hiç yok diyebilirim. Sabırla bekleyin. Beklemeye değer bir telefon :)

Oyla:

johnbyk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
mi 8
Konular
3
Pişman olma şansınız hiç yok diyebilirim. Sabırla bekleyin. Beklemeye değer bir telefon :)

Hocam valla hergün bir başkasının test videosunu izliyorum hepsindede çok kötü bir problem çarpıyor gözüme. Mikrofon kalitesi.. Yani sanki telefon elinizde değilde 10 metre uzaktan konuşuyormuşsunuz gibi bir ses alıyor.. Bu benim gibi hergün sosyal medyada takılan, bol bol snap atan insanlar için baya bi eksi (-) yön yani.. Bakalım artık bi gelsin de :)

Oyla:

truva06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
htc 10
Konular
0
teşekkür ederimangel~~ ayrıca bilgi paylaşımı yapılan bir platformun olması ayrıca hoş olmuş

Oyla:

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Hocam valla hergün bir başkasının test videosunu izliyorum hepsindede çok kötü bir problem çarpıyor gözüme. Mikrofon kalitesi.. Yani sanki telefon elinizde değilde 10 metre uzaktan konuşuyormuşsunuz gibi bir ses alıyor.. Bu benim gibi hergün sosyal medyada takılan, bol bol snap atan insanlar için baya bi eksi (-) yön yani.. Bakalım artık bi gelsin de :)
Xiaomi'lerin genelinde kamera ve mikrofon eksikliği olduğu bir gerçek. Ama donanımsal değil yazılımsal bir eksiklik bu :)
Yani gün geçtikçe daha iyi hale gelebilecek durumu olan şeyler :)

Oyla:

Mertal

Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
teşekkür ederimangel~~ ayrıca bilgi paylaşımı yapılan bir platformun olması ayrıca hoş olmuş
Forumda yenisiniz sanırımm o halde foruma hoş geldiniz diyelim :)

Oyla:
Üst Alt