Yardım Mi 8 stock rom kuramıyorum.Ücreti neyse vereyim yardım edin lütfen...

Loweylans

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güven
Cihazım
Mi8
Konular
4
Mi 8 cihazımda stock rom yüklü rootlu ve twrp de yüklü. Sürekli güncelleme geliyor ama güncellemeyi kurmuyor twrp açılıyor resetleniyor. Güncellemeyi tekrar yüklemeye çalışıyor ama aynı sorunu yaşıyor güncellenmiyor yani hiç bir şekilde. Bankaların mobil uygulamaları zaten sürekli uyarı veriyor üründe root tespit edilmiştir yapacağınız işlemlerden mesuliyet kabul edilmez. Artık bu durumlar canımı sıkmaya başladı yardımcı olun lütfen bana.

Mi flash tool ile fastboot yüklemeye çalışıyorum olmuyor. OEM kilidi açık,Sürücü imzalama devre dışı,driverlar yüklü,USB hata ayıklama açık,cihazı fastboot ekranına alıyorum cihaz görünüyor, fastboot dosyasında Türkçe karakter yok boşluk yok clean all işaretli flash'a basıyorum ama herhangi bir şey olmuyor.bi kaç video rehber izledim konuları inceledim 5-6 dk kadar sürebilir denmiş yazılmış ben 3000 küsür saniye(1saat'i aşkın) bekledim herhangi bi tepki yok cihazı çıkartıp tekrar başlattım. Birkaç kere aynı sorunu yaşadım ama flashlamıyor

Flash tool(by tescari) üzerinden yüklemeye çalışıyım dedim cihazı görüyor yükleme aşamasına geçecek cihaz bilgilerini toplamaya başlıyor fast boot ekranını açıyor kalıyor bilgileri toplayamıyor oradan da olmuyor.

Kafam allak bullak oldu bi yerde sorun var ama bu sorunu çözemiyorum yardımlarınızı bekliyorum. Konuları inceledim twrp'den yükleme de yok stock romu ya da ben bulamadım.
Cihaz: Xiaomi Mi 8 global 6/64
PC: i5 8300h 8.nesil,8gb (ddr 5)ram vb..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
PC de 3 tane giriş var 3ünden de denedim abartısız 30dan fazla denedim yine de olmadı

Fastboot ekranından atip, yeniden baslatiyorsa guncel adb suruculeri kurup farkli usb slotlarinda deneyince sorun çözülüyor hocam. Hem mi flash hem mi unlockta hata verir. İmkaniniz varsa farklı bir bilgisayarda da deneyebilirsiniz.

Oyla:

Loweylans

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güven
Cihazım
Mi8
Konular
4
Fastboot ekranından atip, yeniden baslatiyorsa guncel adb suruculeri kurup farkli usb slotlarinda deneyince sorun çözülüyor hocam. Hem mi flash hem mi unlockta hata verir. İmkaniniz varsa farklı bir bilgisayarda da deneyebilirsiniz.
pc suiteden güncel adb driverlarını yükleyim dedim pc suite telefonu görmüyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

maalesef yine olmadı :(

Son düzenleme:
Oyla:

Mturkmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
M
Cihazım
Mi8
Konular
2
Selamlar, cihazınızı EDL moda alıp deneyin .

EDL moda kolayca almanızı sağlayacak uygulama için link :

Telefonunuzu fastboot moda alıp uygulamayı açıp yönergeleri takip edin. Sonra mi-flash ile rom yüklemeye çalışın. Bu arada mi-flashın eski sürümlerini tavsiye ederim.

Not: İlk önce Qualcomm driverlerini yükleyin!

Bazı yeni nesil bilgisayarlarda ve windows 10 da bu hatalar olabiliyor .Olmazsa daha eski bir bilgisayarda da denemenizi tavsiye ederim.

Oyla:
Üst Alt