İpucu Mi 8 Sıcak Fırsatlar

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
n11 deki cihazlar delta garantili olanlar şarjı türkiye uyumlu rom global olanlarmı;kutuda yanında global yazıyormu.
Benim verdigimde kutuda global yaziyor demis satici

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
şuan en ucuz türkiye cihazı benim gördüğüm,
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

128 gb bu fiyata bulursam alırım,64 lüğü yüksek fiyattan aldığım için iade etmiştim.kart yuvası olmadığı için 128 e yöneleceğim,malum kara cuma az kaldı indirimler geliyor.

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
şuan en ucuz türkiye cihazı benim gördüğüm,

128 gb bu fiyata bulursam alırım,64 lüğü yüksek fiyattan aldığım için iade etmiştim.kart yuvası olmadığı için 128 e yöneleceğim,malum kara cuma az kaldı indirimler geliyor.
Kullandığın cihazı nasıl iade ettin hocam? Amazon aldı mı kullanılmış cihazı geri?

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
şuan gene 3134 e düştü tek adet 128 beklediğim için almadım birisi almış hemen:))

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
şuan gene 3134 e düştü tek adet 128 beklediğim için almadım birisi almış hemen:))
O benim hocam tam ben yazacaktimda ugrastim biraz alirken (: Bu saatte yuksek miktarda harcama olunca kart sahibi olan babami aradi banka o da uykudan uyaninca ben yapmadim alisveris dedi. (Amazonu azerbeycan anlamis sanirim) Simdi hallettik. Bende kendimi garantiye almak icin satin aldim. Belki blackfriday e kadar kutuusnu acmadan beklerim 128 lik icin. Ama tahminimce 64 gb yeter bana; eski telefonlarimi 16 + 16 kart ile kullandim . Siz 64 lugu kactan almistiniz?

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
ben sepete attım;alıyordum kartta tanımlı vazgeçtim sonra,128 olsunkara cumaya az kaldı,alırız haftaya 128 düşer belki . zaten kullandım bide şu reklam olayları canımı sıkıyor bildirim gps,mono hoparlör birazda ondan almadım fiyat iyidie.

Aklımda s9 plusta var kara cumada düşer belki 3500 lere.3605 tl ye almıştım.

Son düzenleme:

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
Bende uzun zamandir alacagim once mi 6 alacaktim 2200 e sonra dedim ki bekleyeyim belki 2000 civarina gelir; doviz aldi basini gitti.(o zaman yine telefonum vardi cok ihtiyacim yoktu yeni telefona .1 2 aydir blackberry q10 ile idare ediyorum j Mi 8 icin bekledim gecenlerdeki fiyatlardada biraz elim gitmedi almaya sonradan yine ahh ahh keske alsaymisim dedim (: Az once rastgele bidaha bakayim dedim gorunce hemen aldim.

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
Bende uzun zamandir alacagim once mi 6 alacaktim 2200 e sonra dedim ki bekleyeyim belki 2000 civarina gelir; doviz aldi basini gitti.(o zaman yine telefonum vardi cok ihtiyacim yoktu yeni telefona .1 2 aydir blackberry q10 ile idare ediyorum j Mi 8 icin bekledim gecenlerdeki fiyatlardada biraz elim gitmedi almaya sonradan yine ahh ahh keske alsaymisim dedim (: Az once rastgele bidaha bakayim dedim gorunce hemen aldim.
Güzel telefonda sevdimde ama o bazı eksikler canımı sıktı;bide videodaki titremesi, mi9 da düzelir anca,64 lüğün max ederi 3134 zaten..kara cumada hepsiburada ve amazon show yapar belki dolar sapıtmazsa gene.one plus6t de aklımı çeliyor,ondan acele etmiyorum.gerçi 8000 tl ye sattıları huawei mate 20 pronun bile videosu çok kötü 60 fps çekemiyor adm gibi,bu fiyata xiaomi çok iyi.

Son düzenleme:

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
Güzel telefonda sevdimde ama o bazı eksikler canımı sıktı;bide videodaki titremesi, mi9 da düzelir anca,64 lüğün max ederi 3134 zaten..kara cumada hepsiburada ve amazon show yapar belki dolar sapıtmazsa gene.one plus6t de aklımı çeliyor,ondan acele etmiyorum.
O zaman bekleyelim bakalim zaten az kaldi. Hayirli geceler

Üst Alt