Soru Mi 8 SE'de Xiaomi.eu 10.0.1'den son sürüme nasıl güncelleme yaparım?

John Stones

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mi8SE
Konular
1
Merhaba, mi 8 SE cihazım var aldığımdan beri bozarım diye çekinip güncelleme yapmadım ama artık bazı uygulamalardan atıyor vs o yüzden en güncel sürüme geçmek istiyorum. Bootloader kilidi açık diye biliyorum, twrp sürümü hakkında bilgim yok. Sizce öncelikle hangi aşamaları uygulamam lazım? Yani hangi twrp'yi hangi eu sürümünü yükleyeyim onu söyler misiniz acaba?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

xorox

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
7
Merhaba, mi 8 SE cihazım var aldığımdan beri bozarım diye çekinip güncelleme yapmadım ama artık bazı uygulamalardan atıyor vs o yüzden en güncel sürüme geçmek istiyorum. Bootloader kilidi açık diye biliyorum, twrp sürümü hakkında bilgim yok. Sizce öncelikle hangi aşamaları uygulamam lazım? Yani hangi twrp'yi hangi eu sürümünü yükleyeyim onu söyler misiniz acaba?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Şuan için kullanacağınız sürüm stabil olarak aşağıdaki vereceğim linkten en ideal ve sorunsuz rom dur,ve android 10 sürümüdür,twrp,şebeke için dosya vesaire hepsi mevcut
Mi 8 Se Xiaomi.eu Miui 12.0.2.0 Stabil Sürüm İndirme Bağlantısı

John Stones

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mi8SE
Konular
1

Devilyn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
sirius, diting
Meslek
ceng
Konular
30
TWRP'de sadece Android 10 yazıyor bende şu an 8.1 kurulu halihazırda, problem olur mu?
Olur tabi ki. Google dan mi8se twrp yaz son sürümü bul. .İmg dosyası olacak. Twrp ye gir altta iki seçenek var install kısmında buri select storage öbürüne tıkla. İndirdiğin twrp .img dosyasını flaşla. O kendini yeniden balatacak. Daha sonra son versiyon romunu kurabilirsin. Hatta twrp den kurmana gerek yok. Eu romların güncelleme uygulamasından güncelleme paketi seç kısmından indirdiğin romu seçebilirsin. Ama twrp güncel olmalı.

xorox

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
7
TWRP'de sadece Android 10 yazıyor bende şu an 8.1 kurulu halihazırda, problem olur mu?
Şuan sana gönderdiğim linkteki lr.team recovery i kur

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Hocam bugün ile başınıza gelen atma sorununuzdan bahsediyorsanız çözümü burada :

Üst Alt