Yardım Mi 8 şebeke problemi

Manyofobi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Meslek
Kuaför
Konular
21
Merhaba mi 8 telefonumda xiaomi.eu kullanıyordum güncelleme yaptıktan sonra şebeke güçsüz çekmeye başladı full çeken yerde sıkıntı yok 1 çubuk eksildimi arama yapmıyor internete girmiyor fastbootroom attım sorun yine devam ediyor askerdeyim lütfen yardım edermisiniz sorun ne olabilir imei kayıtlı telefon imei gitmedi fastboot rom a dönünce.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Manyofobi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8
Meslek
Kuaför
Konular
21
Merhaba mi 8 telefonumda xiaomi.eu kullanıyordum güncelleme y

Merhaba mi 8 telefonumda xiaomi.eu kullanıyordum güncelleme yaptıktan sonra şebeke güçsüz çekmeye başladı full çeken yerde sıkıntı yok 1 çubuk eksildimi arama yapmıyor internete girmiyor fastbootroom attım sorun yine devam ediyor askerdeyim lütfen yardım edermisiniz sorun ne olabilir imei kayıtlı telefon imei gitmedi fastboot rom a dönünce
Şarjım bitti yzarken eksik kaldı ilgi ve alakanız için teşekkür ediyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba mi 8 telefonumda xiaomi.eu kullanıyordum güncelleme yaptıktan sonra şebeke güçsüz çekmeye başladı full çeken yerde sıkıntı yok 1 çubuk eksildimi arama yapmıyor internete girmiyor fastbootroom attım sorun yine devam ediyor askerdeyim lütfen yardım edermisiniz sorun ne olabilir imei kayıtlı telefon imei gitmedi fastboot rom a dönünce

Üst Alt