Rom Mi 8 Se Xiaomi.eu Miui 12.0.2.0 Stabil Sürüm İndirme Bağlantıları

Xependios

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
13
Son sürüm beta ve bu stabil arasında gittim geldim son sürüm beta temiz kurulumda her şekilde daha iyi

Passenger04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Osman
Cihazım
Xiomi mi 8 se
Konular
12
Arkadaşlar yukarıdaki indirme bağlantısı V11.0.3.0 QEBCNXM sonrası gelen güncelleme mi?
Teşekkürler

Osi4343

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Xiaomi Mi8SE
Konular
9
Arkadaşlar bu sürümde herhangi bir sorun var mı ? Kullananlar yanıtlarsa çok sevinirim ona göre geçeceğim. Başka miui 12 de önerebilirsiniz sırf kontrol paneli için miui12 geçeceğim

recep bayraktar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
recep
Cihazım
xioami mi8se
Konular
1
Arkadaşlar MIUI 12 yükseltme yapacam twrp3.4 yükselttim digest hatası veriyor ve başarısız diyor neden kaynaklanıyor acaba twp eski sürüm 3.1.1 sonra 3.4 denedim ama hala aynı hata veriyor

fuicoi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fuat
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
0
arkadaşlar, bu forum öldü mü, neden hiç bir cevap yok. Bu ROM 'u kullananlar yorum yazabilir mi ? sorunsuz kullanan var mı?

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Arkadaşlar bu sürümde herhangi bir sorun var mı ? Kullananlar yanıtlarsa çok sevinirim ona göre geçeceğim. Başka miui 12 de önerebilirsiniz sırf kontrol paneli için miui12 geçeceğim
arkadaşlar, bu forum öldü mü, neden hiç bir cevap yok. Bu ROM 'u kullananlar yorum yazabilir mi ? sorunsuz kullanan var mı?
Eğer MIUI11 ya da MIUI10 'daysınız kesinlikle geçmeyin. Telefonun şarjı çok çabuk bitiyor ama şuan başka bir MIUI12 sürümü kullanıyorsanız; stabil değil mıuı12 20.9.4 yani son beta sürümünü kurun. Romu bir hafta kullandım, kasma olayı çok çok nadir oluyordu.

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Mi 8 se kullanan fazla bir kesim yok. Herkeste sabah akşam forumda değil.Son stabildeyim memnunum

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Çoğu insan Aosp rom kullandığı için cevap veremeyebilir. Zaten muhtemelen bir güncelleştirme daha alıp cihazı kendi haline bırakacaklar artık. Onun için de pek kimse Miui arayüzüne bakmıyor. Mi 8 SE modeli için Miui biraz fazla sorunlu oldu ve pek kimsenin de hevesi kalmadı diye zannediyorum. Yoksa SD 710 gibi canavar bir işlemci ve 6 gb rami olmasına rağmen miui arayüzünde takıla takıla iş yapmasına anlam veremiyorum. Aosp ye geçip yağ gibi akan bir sistem varken açıkçası her ne kadar özelleştirilebilir ve güzel arayüzü olsa da yine de geçmek istemiyorum.

Üst Alt