Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wildwachsend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervişoğlu
Cihazım
Xiaomi MI A1
Konular
10
Arkadaşlar Ali den annadan Mi 8 Se alacağım. Kaç gündür mi 8 se ile 6x arasında gidip geliyorum.Mi 8 se ye karar kıldım laki aliexpress de yorumlarda adamın biri anna nın hesabının bulunduğunu yazmış.Cihaz geldiğinde başkasının xiaomi hesabı olduğu taktirde bu romu yükleyemiyormuyuz ? veya kendi hesabımızı ekleyebiliyormuyuz ?

Yusufozbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
MIUI 8 se
Konular
19
Arkadaşlar Ali den annadan Mi 8 Se alacağım. Kaç gündür mi 8 se ile 6x arasında gidip geliyorum.Mi 8 se ye karar kıldım laki aliexpress de yorumlarda adamın biri anna nın hesabının bulunduğunu yazmış.Cihaz geldiğinde başkasının xiaomi hesabı olduğu taktirde bu romu yükleyemiyormuyuz ? veya kendi hesabımızı ekleyebiliyormuyuz ?
Kendi hesabını açıyorsun her rom yüklediği de açtığın hesabı ve slfesini girmem gerekiyor yoksa cihazı açamıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yeni haftalık rom yayınlanmış indirme linki

Site açıklaması

CHANGELOG

Sistem
Optimizasyonu - İyileştirilmiş sistem güvenliği

Bildirimler
Düzeltme - Bazı App simgeleri bildirim panelinde

MI8 görünmüyor, MIX2S Android 9.0 Pazar günü piyasaya sürülecek ve
bu test için
MI8EE, Android 9.0 test HM6, HM6Pro, HM6A, HMNote5Pro nedeniyle bu hafta askıya alındı dolayı bu hafta için askıya alındı

wildwachsend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervişoğlu
Cihazım
Xiaomi MI A1
Konular
10
Kendi hesabını açıyorsun her rom yüklediği de açtığın hesabı ve slfesini girmem gerekiyor yoksa cihazı açamıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Hocam cevabınız için teşekkürler. Cihazda muhtemelen fake rom var. Satıcıya eu rom yükleyip göndermesini hesabını kaldırmasını söyledim. lakin hesabı kaldırmazda gönderirse yeni rom kurmam unlock etmem için cihazdaki hesap kullanıcı adı ve şifresimi gerekiyor ?

Yusufozbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
MIUI 8 se
Konular
19
Evet doğru site ve kullanıcı adı gerekir eğer alamaz iseniz ikinci bir işlem ise
Pc den Fasboot olarak stabil Çin romu kurarsaniz sizden şifre istediğinde menü İngilizce olacak yeni kayıt yapın ben yaptıgimda olmustu

wildwachsend

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervişoğlu
Cihazım
Xiaomi MI A1
Konular
10
Evet doğru site ve kullanıcı adı gerekir eğer alamaz iseniz ikinci bir işlem ise
Pc den Fasboot olarak stabil Çin romu kurarsaniz sizden şifre istediğinde menü İngilizce olacak yeni kayıt yapın ben yaptıgimda olmustu

Hali hazırda mi a1 var hocam o yüzden mi hesabıyla hiç işim olmadı. Bu cihazlarda yeni olunca brick etmekten felan korkuyorum. Umarım hesabı açık bırakmazda sıkıntı yaşamayız. Yorumlardan biri öyle korkuttu beni.

muhammedfurkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed fur
Cihazım
note 5 pro
Konular
1
şu anda bulunan rom şu: xiaomi.eu_multi_MI8SE_8.8.30_v10-8.1
bu romdan şu çin romuna geçersem sıkıntı olur mu? sirius_images_V10.0.1.0.OEBCNFH_20180824.0000.00_8.1_cn_8433266209
antirollback kontrol ettiğimde herhangi bir sayı çıkmıyor.

Yusufozbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
MIUI 8 se
Konular
19
şu anda bulunan rom şu: xiaomi.eu_multi_MI8SE_8.8.30_v10-8.1
bu romdan şu çin romuna geçersem sıkıntı olur mu? sirius_images_V10.0.1.0.OEBCNFH_20180824.0000.00_8.1_cn_8433266209
antirollback kontrol ettiğimde herhangi bir sayı çıkmıyor.
Hic bir sorun olmaz Ben eu V10.0.1.0.OEBCNFH stabil linki de burada Loading romu kullanıyorum gayet iyi
Yüklerken format seçip yes demelisiniz temiz kurulum yapmalısınız aksine sıkıntı olur

muhammedfurkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muhammed fur
Cihazım
note 5 pro
Konular
1
Hic bir sorun olmaz Ben eu stabil romu kullanıyorum gayet iyi
Yüklerken format kayıp yes demelisiniz temiz kurulum yapmalısınız aksine sıkıntı olur

teşekkürler cevabınız için. twrp üzerinden değilde miflash üzerinden kurmayı düşünüyorum. sıkıntı olur mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt