Soru Mi 8 Se verilip Redmi note 8 pro alinir mi?

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Merhaba arkadaslar bi kac aydir mi 8 se kullaniyorum cok sukur en ufak sorun cikarmadi bu cihazin kronik problemi de yok ama sıkıldım.Cihazi satip uzerine bi miktar ekleyip redmi note 8 pro almak mantikli mi ? kronik problemi var mi yurtdisi almayi dusunuyorum

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
Ha pardon kullanıcı adına dikkat etmemişim :D Durum bu dediğim gibi en kaliteli telefon bile kullansak ortalama 3 sene kullanıyoruz :) meraklısı için önemli şeylerdir. Değilseniz sorun yok :D
Ustam benim demek istediğim telefonun ön ve arkasında Glass 5 var. Şimdi bunun kaliteli ve kalitesiz modeli mi var

Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Ustam benim demek istediğim telefonun ön ve arkasında Glass 5 var. Şimdi bunun kaliteli ve kalitesiz modeli mi var
Bu kadar detaylı bilmiyorum bahsettiğiniz ekran olarak ikiside gorilla glass 5 olabilir ama bu ekran kırılma ve çizilmeye dayanıklılık anlamında kullanılıyor. Parça diye bahsedilen daha çok CPU , GPU , Anakart modeli , Ses kısma için kullandığınız tuşlara kadar bazı noktalarda kaliteyi düşürdükleri için haber sitesinin yazısında gördüğünüz gibi Redmi , Mi modelinin alternatifi olarak piyasaya daha ucuz sürülür

Oyla:

dolaposman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gürkan doğan
Cihazım
mi9se note8 pro
Konular
0
Merhaba arkadaslar bi kac aydir mi 8 se kullaniyorum cok sukur en ufak sorun cikarmadi bu cihazin kronik problemi de yok ama sıkıldım.Cihazi satip uzerine bi miktar ekleyip redmi note 8 pro almak mantikli mi ? kronik problemi var mi yurtdisi almayi dusunuyorum
mi 9se vardı. Verdim 8 pro aldım. Nedenlerine gelirsek.
1. amoled ekran 800 1000 arasında çinden alsam bile 650 700
2.ıps ekran 300 tl çinden kasalı şekilde 250tl ye alabilirim.
3.kulaklık girişi
4.radyo ne kadar eski teknoloji olsa da lazım oluyor.
5.4500mah bataryası
6.Camerası daha iyi makro modu var.
7.Daha büyük Ekran
8.Daha iyi işlemci ekran kartı ve ram gücü
9.Pubg de HDR açma gfx toolu saymıyorum.
10.Rootsuz imei attım.

Oyla:

Mi&me

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
12pro+
Konular
3
Mi 8 se den redmi note 8 e geçtim mi 8 se deki o premium his redmi note 8 de yok ve ips ekrana alışma süreci kısaca twrp den globale geçmeyi seçtim.Ama mi 8 se yinede iyi bir cihaz.

Oyla:
Üst Alt