Rehber MI 8 SE v9.5.16 Modem Dosyası Yükleme Aracı - Şebeke Sorunu Çözümü [ PC / TWRP ]

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
nerden inderecez 5 kere indirdim hep aynı
Hocam winrar sürümünüzü güncelleyin. Geçen gün benim de başıma açılmıyor hatası geldi. Güncelleyince çözüldü. Bir deneyin isterseniz.

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
Şebeke çalışmadığı zaman bu dosyayı yüklüyorsunuz hocam
Hocam yaptık ama gönderdiğiniz modem dosyası 9.5.16.surumunun dosyası kurunca yeni sürüm ve yenilikler olmayınca ne işe yarar sürüm guncellememiz 9.5.16.sonra gelen bütün güncelleme lerde şebeke sorunu var artık beta romun bir getirisi olmuyor degilmi

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Hocam yaptık ama gönderdiğiniz modem dosyası 9.5.16.surumunun dosyası kurunca yeni sürüm ve yenilikler olmayınca ne işe yarar sürüm guncellememiz 9.5.16.sonra gelen bütün güncelleme lerde şebeke sorunu var artık beta romun bir getirisi olmuyor degilmi
Yeni sürümü yükleyin ardindan bu modem dosyasını yükleyin başka bişey yapmayacaksiniz

Mi8se kullanıcısı

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
hocam merhaba dediklerinizi yaptım telefonu fastboot moduna alıp usb ile pc ye bağladım programı açıp enter yaptığımda waiting for any device yazıyor her hangi bir cihaz için bekliyor diyor program neyi eksik yaptım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tamam hocam driver yüklü değilmiş hallettim çok teşekkür ederim
Hocam ben de senin gibi takıldım şuan. Driverları nasıl yükluyoruz ?

MI 8 SE v9.5.16 Modem Dosyası Yükleme Aracı

Ne işe yarar ?
Bu araç, beta sürümünde sim kartı görmeme, şebeke gelmemesi sonrasında yüklenecek fix dosyasıdır.

Kurulum:
  • Cihazı fastboot moduna alın (cihazı kapatın ses kısma + power tuşuna basılı tutarak açın MI logosu geldiğinde bırakın).
  • NON-HLOS_MI8SE_v9.5.16_Modem_Dosyasi_By.TRabZonLu.rar dosyasını rardan çıkartın modem-yukleme.bat dosyasını açıp devam edin.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İndirme Bağlantısı:
Bu rar dosyasini telefona indirdim. Pc ye attim. Pc de rardan çıkardım. Sonra telefonu güç ve ses açma tuşuna basarak twrp 1227 i açtım. Telefonu pc ye şarj kablosuyla bağladım. Sonra modem-yükleme.bat dosyasını açtım fakat waiting for any device diye bir yazı çıktı. Nerde hata yapıyorum. :(

Son düzenleme:

Kuafman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
1
Mi driver diye aratın pc cihazı görmüyor demek ki mi driver indiği zaman başlat menüsünden dosya yöneticisini açın orada android yazısı göreceksiniz ona tıklayın güncelle diyin indirdiğiniz mi driver dosyasını seçip devam edin cihazı görecektir daha sonrası entere basmak kalıyor

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
verdiğim linkin açıklama kısmında mi driver linki var tarım şifresi de orada yazıyor

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Hocam ben de senin gibi takıldım şuan. Driverları nasıl yükluyoruz ?

Bu rar dosyasini telefona indirdim. Pc ye attim. Pc de rardan çıkardım. Sonra telefonu güç ve ses açma tuşuna basarak twrp 1227 i açtım. Telefonu pc ye şarj kablosuyla bağladım. Sonra modem-yükleme.bat dosyasını açtım fakat waiting for any device diye bir yazı çıktı. Nerde hata yapıyorum. :(
Hocam cihazı kapatın ses kısma ve power tuşuna basılı tutup fastboot modunu açın

Mi8se kullanıcısı

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
Mi driver diye aratın pc cihazı görmüyor demek ki mi driver indiği zaman başlat menüsünden dosya yöneticisini açın orada android yazısı göreceksiniz ona tıklayın güncelle diyin indirdiğiniz mi driver dosyasını seçip devam edin cihazı görecektir daha sonrası entere basmak kalıyor

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
verdiğim linkin açıklama kısmında mi driver linki var tarım şifresi de orada yazıyor
hocam işe yaradı. çok teşekkürler

mbskyline

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
mi 8se
Konular
0
MI 8 SE v9.5.16 Modem Dosyası Yükleme Aracı

Ne işe yarar ?
Bu araç, beta sürümünde sim kartı görmeme, şebeke gelmemesi sonrasında yüklenecek fix dosyasıdır.

Kurulum:
  • Cihazı fastboot moduna alın (cihazı kapatın ses kısma + power tuşuna basılı tutarak açın MI logosu geldiğinde bırakın).
  • NON-HLOS_MI8SE_v9.5.16_Modem_Dosyasi_By.TRabZonLu.rar dosyasını rardan çıkartın modem-yukleme.bat dosyasını açıp devam edin.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İndirme Bağlantısı:
mrb bende de aynı sorun var suan sebekem yok.dosyanızı indirdim.dediğiniz gibi fastboot bölümüne girdi o sekilde kaldı telefon daha ilerlemiyor ne yapmalıyım nasıl yapmalıyım bilgi verir misiniz

Mi8se kullanıcısı

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
mrb bende de aynı sorun var suan sebekem yok.dosyanızı indirdim.dediğiniz gibi fastboot bölümüne girdi o sekilde kaldı telefon daha ilerlemiyor ne yapmalıyım nasıl yapmalıyım bilgi verir misiniz
Linkteki dosyayı bilgisayara indirip telefonu fastboot moduna alıp bilgisayara usb kablo ile bağlaman lazım. Sonra bilgisayardan devam ediyorsun

Üst Alt