Rehber MI 8 SE v9.5.16 Modem Dosyası Yükleme Aracı - Şebeke Sorunu Çözümü [ PC / TWRP ]

yusuftayran

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yusuf
Cihazım
xiaomi mi 8se
Konular
0
UYARI : BTK tarafından 7 yıldan eski imeiler kapatıldığından öncelikle imei açık olduğunu kontrol ediniz

MI 8 SE v9.5.16 Modem Dosyası Yükleme Aracı

Ne işe yarar ?
Bu araç, beta - ve android 10 stabil rom sürümünde sim kartı görmeme, şebeke gelmemesi sonrasında yüklenecek fix dosyasıdır.

Not: Android 10 beta-stabil romlarda sensör ve kamerada portre modunda yeşil ekran sorunu vardır.

Kurulum:
  • Cihazı fastboot moduna alın (cihazı kapatın ses kısma + power tuşuna basılı tutarak açın MI logosu geldiğinde bırakın).
  • NON-HLOS_MI8SE_v9.5.16_Modem_Dosyasi_By.TRabZonLu.rar dosyasını rardan çıkartın modem-yukleme.bat dosyasını açıp devam edin.
  • TWRP ile kurulum için bu dosyayı rom yükler gibi yüklemeniz yeterli;

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

İndirme Bağlantısı PC:
İndirme Bağlantısı TWRP:
merhaba bootloader açık olmadan bu sinyal olayını halletmenin bir yolu yok mu acaba yada bootloaderi sim kart olmadan açmanın bir yolu var mı?

TEKE

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kıtkat
Cihazım
Mi8Se
Meslek
çaycı
Konular
1
yanlışlıkla miflash ile çin romunu flashlarken bootloader kilidini kapattım.

1- V11.0.2.0.QEBCNXM adnroid 10 yüklü
2- şebeke çekmiyor
3- mi unlook tool ile açabilmem için telefona mi hesabımı MOBIL VERI üzerinden eklememi istiyor.
4- şebeke çekmediği için mi hesabımı telefona ekleyemiyorum, dolayısıyla unlock sürecini başlatamıyorum.

NOT: IMEI numaralarım silinmemiş. o konuda sıkıntı yok. şebeke çekmiyor sadece
izlemem gereken yol nedir üstadlar.

bynihat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
nihat çakırc
Cihazım
redmi note3
Konular
4
UYARI : BTK tarafından 7 yıldan eski imeiler kapatıldığından öncelikle imei açık olduğunu kontrol ediniz

Ne işe yarar ?
Bu araç, beta - ve android 10 stabil rom sürümünde sim kartı görmeme, şebeke gelmemesi sonrasında yüklenecek fix dosyasıdır.

Not: Android 10 beta-stabil romlarda sensör ve kamerada portre modunda yeşil ekran sorunu vardır.

Kurulum:
  • Cihazı fastboot moduna alın (cihazı kapatın ses kısma + power tuşuna basılı tutarak açın MI logosu geldiğinde bırakın).
  • NON-HLOS_MI8SE_v9.5.16_Modem_Dosyasi_By.TRabZonLu.rar dosyasını rardan çıkartın modem-yukleme.bat dosyasını açıp devam edin.

İndirme Bağlantısı PC:
İndirme Bağlantısı TWRP:
sevgili yöneticim bugün (xiaomi.eu_multi_MI8SE_20.3.26_v11-10) romunu twrp den flash ladım içinde modem dosyasının mevcut olduğu söylenmişti ama şebeke gelmedi konudaki dosyayı fastboot modunda flash ladım şebeke yine gelmedi twrp den flash lanan modemide flash ladım 9.5.16. olanı yine gelmemişti acaba nerede yanlış yapıyorum rom şuan en güncel hali diye biliyorum bunu kullanmak istiyorum ama şebeke neden gelmiyor ilgilenirmisiniz?

Efe27

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Efe
Cihazım
Mi8se
Konular
0
Mrb hocam yazılım güncelleme yaptım sensör ve kamera hatası veriyor nasıl yapılır lütfen bi yardım eder misiniz

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Mrb hocam yazılım güncelleme yaptım sensör ve kamera hatası veriyor nasıl yapılır lütfen bi yardım eder misiniz
Forumda ilgili menü de güncel modem dosyası mevcut

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali Üstündağ

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi 8 se
Konular
0
hocam selam telefonum mi 8 se androit 10 dün yükselttim 11.02.1 ancak wifi açtı ama sim kartı şebekesi yok. türkçe dili yok ne yapabilirirm. birçok yolu denedim olmadı.

ramil3877

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ramil
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
eski telefonumun imesini atdim fakat tekrar actigimda sebeke yok sorunu yasiyorum. Bu dediginizi yaptim yinede sebeke yok. neyapabilirim? Tesekkurler

erdincmise

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erdinc
Cihazım
mi8se
Konular
0
Beyler selam. Mi 8se kullanicisiyim.
Twrp magisk yuklu.

* Buradan gorduklerimle miroom 11 yukledim andrioid 10.
Sonrasinda sebeke gitti buradan pc ye bu modemi indirdim onceden usb bagladigimda klasor ile acilan telefon media playerla aciliyor dosyalara erisemiyorum bilgisayarda .bilgisyarda ayar yaptim klasorde goster vs diye bu sefer klasor aciyorum ama icinde dosyalar yok.
* Bir ikincisi buradan telefondan twrple ile modem yukleme olan kisimdan basiyorum dosyayi indirieykm twrp kullanrak kurayim diye dosyayi indirmiyor google drive virus algilama var . Yine de indir diyorum telefonda indirme basaririsiz diyor.

Yardimlarinizi rica ediyorum.

Yusuftok516

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 9 se,Mi 8 se
Konular
31

Ne işe yarar ?

Kurulum:

İndirme Bağlantısı PC:
İndirme Bağlantısı TWRP:
Bende de şebeke sorunu var ama tam bilgili olmadığım için bilemiyorum,neyi bilgisayardan neyi telefondan yapmam gerekiyor ?Dosyaları indirdim.

bnymnpncr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bünyamin
Cihazım
xiamio 8 se
Konular
1
Teşekkür ederim.

Üst Alt