Çözüldü Mİ 8 SE Uyku Modunda Şarjın Bitmesi

Serhat1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
xiaomi.eu_multi_MI8SE_V12.5.1.0.QEBCNXM_v12-10
Telefon Modeli
Mi 8 SE
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba. Mİ 8 se kullanıyorum. uyku modunda şarjı çok azalıyor örnek vermek gerekirse geceden %100 bıraktıgım zaman sabah %70 gidiyor. Sıfır deji batarya satın aldım ama sorun hala çözülmedi. Her türlü romu denedim, uçak moduna aldım ama fayda etmedi. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Kusura bakmayın geç yazdığım için konu üzerinden baya zaman geçmiş. sorunu çözdüm. Anakart kapağı, evet garip gelebilir ama ondanmış sanırım soketlere baskı uyguladığı için akım kaçırıyordu şuan gayet stabil bir şekilde şarjım gidiyor hatta eskisine göre daha iyi diyebilirim.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Telefonda sabah uyandiginizda aşırı ısınma olmuyorsa batarya ile alakalı bazen deji bataryalari sıfır alsanız bile böyle şeyler olabiliyor

Son düzenleme:
Oyla:

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Hocam batteryguru yükleyip telefonun derin uykuya girip girmediğine bakın. Ekranı kapattığınızda telefon ilk hafif uykuya girer 3-5dk sonra derin uykuya geçer ve derin uykuda şarj çok daha az gider. Ancak hafif uykuda fazla gider.

Oyla:

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Merhaba. Mİ 8 se kullanıyorum. uyku modunda şarjı çok azalıyor örnek vermek gerekirse geceden %100 bıraktıgım zaman sabah %70 gidiyor. Sıfır deji batarya satın aldım ama sorun hala çözülmedi. Her türlü romu denedim, uçak moduna aldım ama fayda etmedi. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Şebeke yüzünden olabilir, telefon az çekiyorsa eğer bu sorun olur. Uçak modunda bırakarak deneyebilirsiniz

Oyla:

Serhat1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi note 7
Konular
1
Kusura bakmayın geç yazdığım için konu üzerinden baya zaman geçmiş. sorunu çözdüm. Anakart kapağı, evet garip gelebilir ama ondanmış sanırım soketlere baskı uyguladığı için akım kaçırıyordu şuan gayet stabil bir şekilde şarjım gidiyor hatta eskisine göre daha iyi diyebilirim.

Oyla: Çözüm
Üst Alt