Mod Mi 8 SE Telefonunuz Bataryasını ve Performansını 2 Katına Çıkarın

Kafkef55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi5s
Konular
15
Hocam uygulamayı açınca çalışmaya başlıyor fakat kapatınca arka planda çalışmıyor arka planda çalışmasını nasıl sağlayabilirim

mstf26131

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi8Se
Konular
0
İyi günler, CPU ve GPU'ya ayar yapıyor demişsiniz, bunun günlük kullanımda bi eksisi olur mu? Oyun oynuyorum performans düşüşü yaşar mıyım oyunlarda?

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275

tupcuremzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Benim cihazda bir etkisi olup olmadığını henüz anlayamadım 2 gündür, 6-7 saat ekran süresi alıyordum hala aynısını alıyorum ve beklemede de değişen bir şey yok %2 gidiyordu yine öyle. Başlıkta belirtilen batarya ve performansı ikiye katlama olayını yaşayamadım henüz.

heb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
1
Değişen bir şey olmadı. Bazı modlara (Ekrani bilmem kac Hz overclock yapınca cihazim kanatlanıp uzaya çıktı ve sonra dünyaya 2. uydu oldu falan gibi) %99 hayal katan arkadaşlar var :) Artık modlara çokta şey etmemeye başladım kendimce. Kimisinin 2 saat ekran süresi alıp, kimisinin el feneri yardımıyla ekrana bakması ve her şeyi kapatmasiyla 6 saat alması falan belirliyor bu süreyi daha cok bence. Yinede umarım ben yanılıyorumdur tabi

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Değişen bir şey olmadı. Bazı modlara (Ekrani bilmem kac Hz overclock yapınca cihazim kanatlanıp uzaya çıktı ve sonra dünyaya 2. uydu oldu falan gibi) %99 hayal katan arkadaşlar var :) Artık modlara çokta şey etmemeye başladım kendimce. Kimisinin 2 saat ekran süresi alıp, kimisinin el feneri yardımıyla ekrana bakması ve her şeyi kapatmasiyla 6 saat alması falan belirliyor bu süreyi daha cok bence. Yinede umarım ben yanılıyorumdur tabi
Bir nevi öyle tabi, bende geçen wifi youtube açtım %90 şarjım kaldı 1.3 saat ekran süresi aldım ama 15dk video çekeyim 4K %20 şarj yiyor örnek olarak.

ahmetkydr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
mi 8 se
Konular
1
Ücretsiz başka uygulama varmı