Çözüldü Mi 8 Se Telefonum Res Atması

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Hocalarım, mi 8 se telefonuma aosp kurunca telefon saçma bir şekilde cebime koyduğum zaman res atıyor.Miui romda herhangi bir sıkıntı olmazken Aosp romların önceden sadece pixel romda res atıyordu.Artık bütün aosp romlarda res atmaya başladı.Bir türlü sorunu çözemedim.Sorun ne kaynaklı olabilir sizce? Diğer mi 8 se kullanıcılarında böyle bir sorun yok çünkü.

fox-03-34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 8se
Konular
2
Sorun modem dosyası uyumsuzluğu Tercih edilen ağ türünden sadece Lte olmayan seçeneği seçin 4,5g kapatmış oluyorsunuz. Sıkıntı çözülüyor. Şuan pixel 13'te sorun yok. Sorun olursa bu yöntemle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Sorun modem dosyası uyumsuzluğu Tercih edilen ağ türünden sadece Lte olmayan seçeneği seçin 4,5g kapatmış oluyorsunuz. Sıkıntı çözülüyor. Şuan pixel 13'te sorun yok. Sorun olursa bu yöntemle kullanmaya devam edebilirsiniz.
Sizde test ettiniz mi hocam? Çünkü eğer sorun cidden bundansa tekrar geçicem.Şuan miui roma döndüm.

fox-03-34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 8se
Konular
2
Sizde test ettiniz mi hocam? Çünkü eğer sorun cidden bundansa tekrar geçicem.Şuan miui roma döndüm.
pixel romu uzun zamandır kullanıyorum. (11-12) maalesef modem dosyasını kurunca bu sorun ortaya çıkıyor.4g iptal etmek sorunu çözüyor. Keşke anlasam da modem dosyasını güncel sürümlere uyarlayabilsem.

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
pixel romu uzun zamandır kullanıyorum. (11-12) maalesef modem dosyasını kurunca bu sorun ortaya çıkıyor.4g iptal etmek sorunu çözüyor. Keşke anlasam da modem dosyasını güncel sürümlere uyarlayabilsem.
Yabancılara sormak lazım yaparlar aslında.

fox-03-34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi 8se
Konular
2
Yabancılara sormak lazım yaparlar aslında.
Pixel romun telegram kanalında yazdım ama cevap dahi alamadım yeterli İngilizcem de yok. xda üzerinden belki yardımcı olacak birileri çıkar. ilgilenebilirseniz çok sevinirim.

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Pixel romun telegram kanalında yazdım ama cevap dahi alamadım yeterli İngilizcem de yok. xda üzerinden belki yardımcı olacak birileri çıkar. ilgilenebilirseniz çok sevinirim.
romda şebeke için hangi ayarı seçtiğiniz de res atmıyordu hocam.

Üst Alt