Yardım Mi 8 SE şebeke sorunu

KayzerSoze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
16
Arkadaşlar telefonda şebeke birden gelip gidiyor. Sım kartı çıkarıp takmış gibi. Modem dosyasını flashladım. Ama yinede devam ediyor. Özellikle oyuna girdiğim zamanlar oluyor. Pubg, car drift rasing gibi top eleven gibi oyunlarda. Ne yapmam lazım. Mi room 11.0.3 yüklü.

Termux

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 9 T
Konular
20
Şebeke problemi olduğu için ben volte özelliğini açtım 4.5g de şebeke problemi yaşamadım onun için önerdim madem araştırma meraklısısınız sorunu çözün o zaman

Oyla:

rudeboytr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
1
Aynı sorun bende de mevcut çözümü buldunuz mu ? Büyük ihtimalle romdan kaynaklı
rom kaynaklı değil telefonu aldığımdan beri sorun bende de var bütün romları sürümleri çin romunu falan denedim sorun aynı, son olarak kendim tekrardan kendi qcn yedeğim ile değil netten aldığım yedek ile repair yaptım sorun çözüldü.

Oyla:

KayzerSoze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
16
rom kaynaklı değil telefonu aldığımdan beri sorun bende de var bütün romları sürümleri çin romunu falan denedim sorun aynı, son olarak kendim tekrardan kendi qcn yedeğim ile değil netten aldığım yedek ile repair yaptım sorun çözüldü.
Ben mi roomdan eu ya geçtim. Telefon canavar oldu. Dahada değişmem rom. Bence romdan kaynaklı. Romla alakası olmasa devam ederdi.

Oyla:

rudeboytr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
1
Ben mi roomdan eu ya geçtim. Telefon canavar oldu. Dahada değişmem rom. Bence romdan kaynaklı. Romla alakası olmasa devam ederdi.
ne kadar zaman oldu geçeli? aynı sorun için denemediğim rom yoktu hepsinde bir süre sonra aynı sorun tekrarlıyor.

Oyla:

KayzerSoze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alpaslan
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
16
ne kadar zaman oldu geçeli? aynı sorun için denemediğim rom yoktu hepsinde bir süre sonra aynı sorun tekrarlıyor.
Uzun zaman oldu hocam. Bende sadece ilk defa o romda oldu sorun. O kadar rom kurdum sıkıntı yoktu. Ama temiz kurulum yapın.

Oyla:

afoR1zma

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi4
Konular
0
hocam qcn yi verirmisin aynı sorunla kafayı yemek üzereyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar telefonda şebeke birden gelip gidiyor. Sım kartı çıkarıp takmış gibi. Modem dosyasını flashladım. Ama yinede devam ediyor. Özellikle oyuna girdiğim zamanlar oluyor. Pubg, car drift rasing gibi top eleven gibi oyunlarda. Ne yapmam lazım. Mi room 11.0.3 yüklü.
hocam kesin çözüm buldun mu ? anlattıklarının birebir aynısını yaşıyorum uzun süredir

Son düzenleme:
Oyla:

spyserk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
srkn
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
2
Hocam, qcn ile repair işlemi sonrası yine modem kurmanız gerekti mi?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Oyla:

meaksut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
RedmiNote10 Pro
Meslek
Kamu Görevlisi
Konular
4
Hocam çift hat kullanıyorsanız birini cıkarın ben öyle cözüm buldum 2 hat takınca sureklı kesıntı yapıyor

Oyla:
Üst Alt