Yardım Mi 8 SE root

muglas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
16
Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce root atayım dedim magisk flasladim ama telefon açılmadı bir daha şimdi yüklemek istiyorum fakat işlemleri tam bilmiyorum yine açılmaz diye korkuyorum bana anlatabilir misiniz

adanali01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
7
magisk apk yükle, sonra magisk 19.1 sürümünü twrp ile yükle sıfır sıkıntı geçen bir arkadaşa yükledim.
Hocam merhaba, root bazı sistem arayüz kasilmalarini gideriyormus doğru mu? Öyleyse ben de dediğiniz gibi yükleyeceğim de şimdi.

Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
Hocam merhaba, root bazı sistem arayüz kasilmalarini gideriyormus doğru mu? Öyleyse ben de dediğiniz gibi yükleyeceğim de şimdi.

Öyle sadece root ile olmaz o işler biraz araştırın performans arttıran modlar yada uygulamalar reklam engelleme vb gibi bir sürü şey var yavaş yavaş öğrenirsiniz.

Oyla:

adanali01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
7
Öyle sadece root ile olmaz o işler biraz araştırın performans arttıran modlar yada uygulamalar reklam engelleme vb gibi bir sürü şey var yavaş yavaş öğrenirsiniz.
Valla hocam arayüz kasiyordu, rootladim şimdi işe yaradı gıcır gıcır çalışıyor :D sırf merakımdan yaptim

Oyla:

muglas

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
16
magisk apk yükle, sonra magisk 19.1 sürümünü twrp ile yükle sıfır sıkıntı geçen bir arkadaşa yükledim.
Format data felan dediler yapmamız gerekiyor mu yani dediklerimiz yapsam olur dimi herhangi bir şey gitmez

Oyla:

adanali01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
7
Format data felan dediler yapmamız gerekiyor mu yani dediklerimiz yapsam olur dimi herhangi bir şey gitmez
Yok hocam gerek yok. Direk mask manager APK indiriyorsun, APK yi açıyorsun. Sonra mask in kendisi yüklenmemiş şekilde yukarda gözükecek. Onu da zip olarak indirecek son. Twrp açacaksın, installdan zip olarak seçip yukleyeceksin ve hepsi bu kadaaar!
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Link birakabilirmisin hocam
Google a yaz çıkıyor direk magisk mask kendi sitesinden en gunceli

Oyla:
Üst Alt