Soru Mi 8 Se Rom önerisi

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Arkadaşlar şuan hangi romu kullanıyorsunuz aosp romlarda saçma bir şekilde donma sorunları var canımı sıkıyor kullanamıyorum masik rom falan kullanan var mı yeni sürüm çıktımı acaba

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
Masik X
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
şuan hangi roma geçsem bilemiyorum miroom son betayı kurdum sanki akıcı değil gibi
Hocam linkteki zip dosyasını indirin twrp girip boot ve dtbo yedek alıp install bölümünden flashlayın

Oyla:

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Mİ 8 SE nin içinden geçmiş birisi olarak yıllardır mi 8 se ile içli dışlı olarak ve yıllardır mi 8 se de bütün romları tecrübe eden biri olarak söylüyorum.
Şuanda en stabil en performanslı en canlı rom Masik X tir. önceden mi room derdim size ama mi room son güncellemelerde iyice bozdu kendiini android 10 da takılmalar animasyon kasmaları sorunu ortaya cıktı bu eu rom içinde geçerlidir.
Size tavsiyem Masik X yüklemenizdir.

Oyla:

112112

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
0
Mİ 8 SE nin içinden geçmiş birisi olarak yıllardır mi 8 se ile içli dışlı olarak ve yıllardır mi 8 se de bütün romları tecrübe eden biri olarak söylüyorum.
Şuanda en stabil en performanslı en canlı rom Masik X tir. önceden mi room derdim size ama mi room son güncellemelerde iyice bozdu kendiini android 10 da takılmalar animasyon kasmaları sorunu ortaya cıktı bu eu rom içinde geçerlidir.
Revos denemişmiydiniz hocam ?

Oyla:

okanbekar80

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan Bekar
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
İngilizce Öğretmen
Konular
5
MASİK X HANGİ SÜRÜMÜ ÖNERİYORSUNUZ? BANA GÜNCELLİK DEĞİL AKICILIK ÖNEMLİ. ŞARJ KONUSU DA ÖNEMLİ TABİ. ŞU AN Mİ ROOM 10.3.2.0 STABİL KULLANIYORUM. DENEMEDİĞİM ROM KALMADI. MASİK 9.5 LİTE KULLANDIM AMA ONDA DA KASMALAR MEVCUTTU. BANA MASİK X SÜRÜMÜ OLARAK EN STABİLİ HANGİSİ SÖYLER MİSİNİZ?

Oyla:

hasanusluoğlu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9 Lite / Mi5s
Konular
31
MASİK X HANGİ SÜRÜMÜ ÖNERİYORSUNUZ? BANA GÜNCELLİK DEĞİL AKICILIK ÖNEMLİ. ŞARJ KONUSU DA ÖNEMLİ TABİ. ŞU AN Mİ ROOM 10.3.2.0 STABİL KULLANIYORUM. DENEMEDİĞİM ROM KALMADI. MASİK 9.5 LİTE KULLANDIM AMA ONDA DA KASMALAR MEVCUTTU. BANA MASİK X SÜRÜMÜ OLARAK EN STABİLİ HANGİSİ SÖYLER MİSİNİZ?
Birkaç günden yayınlanır

Oyla:

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Ben de eu ve mi room denedim ama beni de pek kesmiyor sanki. O kadar iyi değilmiş gibi akıcılık olayı.

Oyla:
Üst Alt