Soru Mi 8 SE modül önerisi

ibrahim198131

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
69
Forumda araştırma yaptım fakat mi8 se için bi konu göremedim bi konu açılmış fakat genel olarak deneyen herkeste olmayıp bootloop ta kalanlar cihazı açılmayanlar olmuş. Mi 8 SE Kullanıcılarının kullandığı modülleri merak ettim ne işe yaradıklarınıda paylaşırsanız hem benim için hemde merak edenler için yararlı bi konu olabilir.

aykutbozkurt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut Bozkur
Cihazım
XİAOMİ NOTE 7
Konular
0
Forumda araştırma yaptım fakat mi8 se için bi konu göremedim bi konu açılmış fakat genel olarak deneyen herkeste olmayıp bootloop ta kalanlar cihazı açılmayanlar olmuş. Mi 8 SE Kullanıcılarının kullandığı modülleri merak ettim ne işe yaradıklarınıda paylaşırsanız hem benim için hemde merak edenler için yararlı bi konu olabilir.
[/QUOT
Bende de mi 8 se var ama modüller ne oluyor ne işe yarıyor bilmiyorum kısaca bahsedebilir misin?

Oyla:

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
Viper4Android
YouTube vanced
CustoMIUIzer

Modül değilde rootla çalışan uygulamalar ;
Adaway
Battery charge limit

Oyla:

Mahmut Koçyiğit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Tam anlamıyla ne işe yarıyor modüller ve uygulamalar hocam açıklayabilirmisiniz.
Viper hem cihazın sesini yükseltiyor hemde ses kalitesini arttırıyor. Youtube vanced reklamsız youtube uygulaması adaway reklam engelleyici battary charge limit ise cihazın pil kullanımı düşürerek daha uzun ekran süresi almanıza yarıyor. customıuızer ise cihazı özelleştirmeye yarıyor.

Oyla:
Üst Alt