Recovery Mİ 8 SE MİUİ TWRP SORUNU

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Merhaba arkadaş. Xiaomi mi 8 se cihazıma miui 10.3 kurdum beğenmediğim 10.2 geri dönmek istedim twrp den 10.2 yüklemeyi denedim fakat mi ekraninda kaldı yarım saat bekledikten sonra cihazi kapatip tekrar açmayı denedim ve miui 10.3 den eskisi gibi açıldı. Bu gün tekrar denemek için twrp girmeye çalıştığım da ses açma ve güç tuşuna bastığımda mi ekraninda kalıyor. Saatlerce bekledim yine aynı. Çözüm öneriniz varsa yardımcı olur musunuz

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Merhaba arkadaş. Xiaomi mi 8 se cihazıma miui 10.3 kurdum beğenmediğim 10.2 geri dönmek istedim twrp den 10.2 yüklemeyi denedim fakat mi ekraninda kaldı yarım saat bekledikten sonra cihazi kapatip tekrar açmayı denedim ve miui 10.3 den eskisi gibi açıldı. Bu gün tekrar denemek için twrp girmeye çalıştığım da ses açma ve güç tuşuna bastığımda mi ekraninda kalıyor. Saatlerce bekledim yine aynı. Çözüm öneriniz varsa yardımcı olur musunuz
Twrp silinmiş. Yeniden twrp yüklemeniz gerekli. 3.3.0 0423 sürüm twrp bukup yükleyin.

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Merhaba hocam. Tesekkur ederim yanıtınız için. Bu işlemi pc olmadan halletme olanağım var mi

Üst Alt