Rom Mi 8 Se Miui 13 Rom

xcodeimam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Rom'u yükledim. Bir saattir kurcalıyorum. Akıcılık tek kelime ile harika :) MIUI 12.0.2.0 sürümünden geçtim. Farklı bir cihaz kullanıyomuş gibi his verdi o kadar akıcı. Elinize sağlık.

Eksiler;
- Anlık bağlantı hızı hep 0kb/sn olarak takılı kalıyor.
- Bazı MIUI uygulamalar ve bazı izinler, yükleme ekranları Çince dilinde.
- Çift tıklayarak ekran kilitleme ve açma çalışmıyor.
- Aramadayken hoparlörden ve ahizeden ses yüksekliği ayarlanamıyor. Ses sürekli olarak en üst seviyede, kısma çalışmıyor.
- Ana ekranda, ekrandaki boşluğun sol kısmından aşağı doğru bildirim panelini çekince gelmiyor, illa en üstten çekmemiz gerekiyor yeni kontrol merkezini bildirim paneli kısmını.

++Son olarak yaklaşık 3 haftadır kullanmaktayım. Yeni özellikler vs. güzel lakin birçok hata var romda ve can sıkıcı durumlar oluşturuyor. Eskiye dönüş başlar :/

Son düzenleme:

AhmetFarukTarhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Faruk
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
kemalcik Hocam bu çin romlarına nasıl Türkçe dil eklediniz 12.0.2 veya 12.5 çin romları için bir modül veya yöntem varmıdır bizim cihazlar için ? WeeGapps ile playstore servisler ile yükleniyor ama Türkçe dil ekleyemiyorum yardımlarınızı bekliyorum

MrMiy4mo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan Atahan
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
1
kemalcik hocam biliyorsunzdur, A12/A13 AOSP romlarda super_empty.img dosyasını flaslıyoruz telefona, ve partition yapısı değişiyor

MI8SE_BACK.zip dosyasını recoveryden kurarsam eski haline getirirmi?

Üst Alt