Rom Mi 8 SE miiu 11 stabil eu mu yoksa mi room mu

ibrahim198131

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
69
Başlıktada belirttiğim gibi mi roomun stabil miui 11 sürümündeyim fakat kameradan ve performansından tiksiniyorum acayip derecede sallantılar ve titremeler kaydediyor eskiden mi roomun en son beta sürümündeydim kamerada sıfır titreme oluyordu videolarda şuan stabildeyim ve nefret ediyorum ayrıca normal şekilde çalışan gcam dahi bulamadım yardımcı olabilirmisiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayriyetten kamera uygulamasında video sekmesine alınca kamera kendini durduruyor

Ahmet8080

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Başlıktada belirttiğim gibi mi roomun stabil miui 11 sürümündeyim fakat kameradan ve performansından tiksiniyorum acayip derecede sallantılar ve titremeler kaydediyor eskiden mi roomun en son beta sürümündeydim kamerada sıfır titreme oluyordu videolarda şuan stabildeyim ve nefret ediyorum ayrıca normal şekilde çalışan gcam dahi bulamadım yardımcı olabilirmisiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayriyetten kamera uygulamasında video sekmesine alınca kamera kendini durduruyor
Umarım bu konu hakkında gerekli tatmin edici ve detaylı bilgiler verirler arkadaşlar . Bende mi8 se kullanıyorum eu rom 10.3.2 yüklü bende bugun eu romu guncelleyecem ama miroom mu kursam kararsız kaldim.

Benim kamerada portre modunda yakınlaşması gerekirken yakınlaşma olmuyor ayrıca yine portre modunda çekmeden önce odakladiktan sonra odaklanan nesne bulanık ama çekince fotoğrafa bakıyorum net.pili ise şuan iyi gidiyor . Daha önce mi6 cihazımda miroom kullanıyordum sanki daha kişiselleştirilebilir bir romdu eu'ya göre.

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
İbrahim bey, Mi 8 SE modeli için Masik 8.3 rom tavsiye ediyorlar. Fakat kendinize en uygun romu yine siz deneyerek bulabilirsiniz.
İyi forumlar

Üst Alt