Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Kullanılan Rom Anketi

• Eu-Rom Stabil

Oy: 569 54,5%
  • Mi-Room Stabil

Oy: 155 14,8%
  • Mi-Globe Rom Stabil

Oy: 89 8,5%
  • Aosp Rom

Oy: 22 2,1%
  • Eu-Rom Beta Rom

Oy: 87 8,3%
  • Mi-Room Beta Rom

Oy: 48 4,6%
  • Mi-Globe Rom Beta

Oy: 14 1,3%
  • Çin Romu Beta-Stabil

Oy: 30 2,9%
  • Masik X

Oy: 30 2,9%

• Kullanılan toplam oy
    1.044

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
az önce gördüm bunu iniyor şuan. daha önce TWRP işleyişi ile ilgili bilgim yok umarım yapabilirim.

dosyayı indirim o update baktığınız yerde 3 noktadan dosyadan yükle deyin twrp varsa direk yapar zaten , yoksa twrp konusunda and 8.0 olan otomatik yükleme aracını kurun ( 2 ci ilki değil ) sonra twrp yüklenmiş olacaktır. sonra işlemi tekrar deneyin ,

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
arkadaşlar ben telefonu çok beğeniyorum keskin hat yapısı ve geniş ekranı çok güzel, pil konusunda bence iyi 1 günü rahat çıkarıyor,(wifi,hücre veri,bluetooth) sürekli açık,ve kamera iyi ama beğenmez iseniz, zaten twrp yüklü alıyorsunuz. google kamerayla mükemmelleşir.mi9 se çıkarsa imei atılabilirse kesinlikle alırım. eğer mi8 se ye benzeyen hat yapısı olmaz ise yinealmam,note 6 proyla arada kalmıştım iyiki almışım.bence mi8 den bile güzel hat yapısı var. eğer ekranı biraz daha büyük olsaymış süper olurmuş. not: mi6 dan geçtim (hız hariç) çok iyi

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Ben mi5 prime dan geçtim şahsen ama hız ufs 2.1 olsaymış tadından yenmezdi bu telefon , tek eksi gördüğüm yanı bu ama normal kullanımda çokda önemli bir şey değil hdr ultra çözünürlükte pubg oynatıyor daha ne yapsın

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
NOT: Şunu da söyliyeyim belki bilmeyenler vardır ; Twrp için de Magisk 16,6 sürümü mevcut indirmenize gerek kalmadan twrp üzerinden hemen yükleye biliyorsunuz arkadaşlar... Bu bilgiyi de buraya bırakayım...
Hangi sürüm twrpden bahsediyorsunuz hocam.

polata44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi
Konular
4
NOT: Şunu da söyliyeyim belki bilmeyenler vardır ; Twrp için de Magisk 16,6 sürümü mevcut indirmenize gerek kalmadan twrp üzerinden hemen yükleye biliyorsunuz arkadaşlar... Bu bilgiyi de buraya bırakayım...
Twrp yüklü olup olmadığını nasıl anlıyoruz

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Twrp yüklü olup olmadığını nasıl anlıyoruz
Telefonu kapattıktan sonra Power tuşu + ses açma tuşuna basıyorsun telefon açılana kadar basılı tut program açılana kadar bekle baktın açılmıyor , o zaman twrp yüklü değildir.

Üst Alt