Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Kullanılan Rom Anketi

• Eu-Rom Stabil

Oy: 572 54,6%
  • Mi-Room Stabil

Oy: 155 14,8%
  • Mi-Globe Rom Stabil

Oy: 89 8,5%
  • Aosp Rom

Oy: 22 2,1%
  • Eu-Rom Beta Rom

Oy: 87 8,3%
  • Mi-Room Beta Rom

Oy: 48 4,6%
  • Mi-Globe Rom Beta

Oy: 14 1,3%
  • Çin Romu Beta-Stabil

Oy: 31 3,0%
  • Masik X

Oy: 30 2,9%

• Kullanılan toplam oy
    1.048

Bk54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mi8se
Konular
4
Denedim. Donuyodu. Buffer fix yaptım düzeldi. Bir tek gece modu donuyor şuan onu nasıl çözerim.

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
Bk54 mi 8 se için linkdeki modülü indir ve magisk ile kur. Hem gece modundaki donma gidiyor, hemde hızlı çekiyor..

Bk54

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kemal
Cihazım
Mi8se
Konular
4
Bk54 mi 8 se için linkdeki modülü indir ve magisk ile kur. Hem gece modundaki donma gidiyor, hemde hızlı çekiyor..

Hocam, telefonu yeni aldım. Sanırım root yok telefonda magiske nasıl gireceğim.

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
10.3.x.x sürümü çıktığında 10.2.3 sürümden telefondaki tüm veriler silinmeden geçebilir miyim sizce? yoksa telefonu tamamen sıfırlayacak mıyız yine.

hasanbasdereli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
9
Aynı roma güncelleme yaparken sıfırlama yok direk kuracaksınız. İlk açılmada biraz geç açar telaşlanmayın

recaisarjorgetir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
onur kaya
Cihazım
mi8 se
Konular
0
Arkadaşlar benim telefonumun imeisi değiştrilmiş. elimde IMEI etiketi, fatura vsvs yani yazılı olarak bulabileceğim bir belge yok. Ben bu telefonun orijinal imeisini bulabilir miyim? Kayıt ettirmek istiyorum.

Mahmut Koçyiğit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Arkadaşlar benim telefonumun imeisi değiştrilmiş. elimde IMEI etiketi, fatura vsvs yani yazılı olarak bulabileceğim bir belge yok. Ben bu telefonun orijinal imeisini bulabilir miyim? Kayıt ettirmek istiyorum.
Kendi pasaportun üzerine kayıt yapabilirsiniz, öğrenciyseniz düz hesap 200₺ 10 yıllık öğrenci değilseniz ise düz hesap 800-850₺ arasında bir fiyatı var pasaportun. Ardından e-Devlet üzerinden kayıt yapabilirsiniz. Cihazın orijinal IMEI si telefonu aldığınızda ki arka cam kapağın üzerine sticker olarak yapışılı olması lazım oda yaklaşık olarak kayıt ücreti 600-650₺ civarında bir şey. Eğer elinizde IMEI varsa kullanılmayan telefonunuz vs. onu cihazınıza aktarabilirsiniz. Onuda IMEI atma yollarıyla yapabilirsiniz. Kolay Gelsin.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Denedim. Donuyodu. Buffer fix yaptım düzeldi. Bir tek gece modu donuyor şuan onu nasıl çözerim.

Fix dosyasını önermiyorum ben normal kamerayı bozmakta , birde bu google kamera zaten geliştirilen bir yazılım herşeyi ile çalışmasını beklemek de gereksiz ,

İlk konudaki sayfadan güncelini takip ede bilirsiniz ,

elche

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
musa
Cihazım
xiaomi mi 5
Konular
0
Selamlar. Şu an telefonda miui 10.2.2 china stable rom yüklü. Video da ki tüm işlemleri sirasiyla takip ediyorum. Ancak twrp den format data ve wipe işlemlerini yaptıktan sonra reboot recovery yapinca fastboot ekrani geliyor ve hiçbir sekilde tekrar twrp yükleyemiyorum. Tekrar miflash la cin romunu yuklemek zorunda kalıyorum bir kisir donguye girdim. Cozumu bilen arkadas varsa bilgilendirirse sevinirim.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Selamlar. Şu an telefonda miui 10.2.2 china stable rom yüklü. Video da ki tüm işlemleri sirasiyla takip ediyorum. Ancak twrp den format data ve wipe işlemlerini yaptıktan sonra reboot recovery yapinca fastboot ekrani geliyor ve hiçbir sekilde tekrar twrp yükleyemiyorum. Tekrar miflash la cin romunu yuklemek zorunda kalıyorum bir kisir donguye girdim. Cozumu bilen arkadas varsa bilgilendirirse sevinirim.

Çözümn ilk mesajda konunun başında var , okuyup incelerseniz çözüm bulacaksınızdır.

Üst Alt