Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Kullanılan Rom Anketi

• Eu-Rom Stabil

Oy: 569 54,5%
  • Mi-Room Stabil

Oy: 155 14,8%
  • Mi-Globe Rom Stabil

Oy: 89 8,5%
  • Aosp Rom

Oy: 22 2,1%
  • Eu-Rom Beta Rom

Oy: 87 8,3%
  • Mi-Room Beta Rom

Oy: 48 4,6%
  • Mi-Globe Rom Beta

Oy: 14 1,3%
  • Çin Romu Beta-Stabil

Oy: 30 2,9%
  • Masik X

Oy: 30 2,9%

• Kullanılan toplam oy
    1.044

SinneR38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taha
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
3
Yeni alınan telefona neler yapmamız gereklidir. ?

mehmetali9393

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
3
Mrb arkadaşlar mi 8 se için rom tavsiye istiyorum.
Android kaç olduğu önemli değil.
Şarjı iyi gidecek oyun olarak sadece pubg oynarım.
İlk aldığım daki performansı gibi akıcı olan rom tavsiye eder misiniz.
Bak kardeşim aylarca hatta her gün farklı rom kurdum mi 8 se cihazıma her güncellemede temiz kurulum Wipe yaparak yeni rom kurup duruyordum artık iş hastalığa doğru ilerlemeye başladı canım sıkıldıkça rom yükleme ihtiyacı duyuyordum miroom android 10 stabil pek stabil gelmedi bana android 9 miui 11 iyiydi taki miroom miui 10 pie 10.3.2.0 sürümüne geçene kadar sana mi 8 se cihazı için şiddetle tavsiye ediyorum şarj performansı olsun akıcılık olsun stabillik olsun muhteşem dene ve gör kardeşim

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
miui 11 ve android 10 tam bir fiyaskoydu sürüm sayısı arttıkça, stabillik geriye doğru gitti android 8 ve 9un çoğu sürümünde beta romlar bile yüksek pil performansı veriyordu şu anda bende rom arayışı içerisindeyim yeni gelecek masik sürümü yada revos kurmayı düşünüyorum. Revos kullanan varsa iyimidir kötümüdür görüşlerini yazabilir mi?

pres27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Lg g2
Konular
0
Bak kardeşim aylarca hatta her gün farklı rom kurdum mi 8 se cihazıma her güncellemede temiz kurulum Wipe yaparak yeni rom kurup duruyordum artık iş hastalığa doğru ilerlemeye başladı canım sıkıldıkça rom yükleme ihtiyacı duyuyordum miroom android 10 stabil pek stabil gelmedi bana android 9 miui 11 iyiydi taki miroom miui 10 pie 10.3.2.0 sürümüne geçene kadar sana mi 8 se cihazı için şiddetle tavsiye ediyorum şarj performansı olsun akıcılık olsun stabillik olsun muhteşem dene ve gör kardeşim
Bahsettiğiniz rom bu mu acaba

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-28-19-45-10-227_com.android.settings.png
    Screenshot_2020-03-28-19-45-10-227_com.android.settings.png
    142,7 KB · Görüntüleme: 40

eerdoan23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Note 6 pro
Konular
2
eu romu da denedim miroomu da denedim masik i de denedim hepsini stabil sürüm olarak yükledim hiçbiri tatmin etmedi. eu rom oyunda vs ses kısma yükseltme tuşlarını devre dışı bırakıyordu miroom şarj konusunda kötü konuşmada yüksek ses veriyor ve fotoğraf çekildikten sonra galeriye bağlanmıyor. Masik desen portre ve sensör sorunu var yine içinde en az sorun ve uzun şarj süresini eu rom verdi bu arada android 10 ta bir fiyasko bugün global bir telefon almadığıma ilk defa pişman oldum

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
eu romu da denedim miroomu da denedim masik i de denedim hepsini stabil sürüm olarak yükledim hiçbiri tatmin etmedi. eu rom oyunda vs ses kısma yükseltme tuşlarını devre dışı bırakıyordu miroom şarj konusunda kötü konuşmada yüksek ses veriyor ve fotoğraf çekildikten sonra galeriye bağlanmıyor. Masik desen portre ve sensör sorunu var yine içinde en az sorun ve uzun şarj süresini eu rom verdi bu arada android 10 ta bir fiyasko bugün global bir telefon almadığıma ilk defa pişman oldum

global romda olsa bu sorunlar ondada mevcut ,android 10 genelde her telefonda sorunları var 10.3.2.0 kurun sorunsuz kullanın

Kobra1960

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulkerim
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
Şuan için en iyi rom Masik 9,5 lite..fix modem dosyasını yükleyin ne portre nede sensör sorunu var gayet stabil..reklam yok pil gayet başarılı..

eerdoan23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Note 6 pro
Konular
2
Şuan için en iyi rom Masik 9,5 lite..fix modem dosyasını yükleyin ne portre nede sensör sorunu var gayet stabil..reklam yok pil gayet başarılı..
hocam ben masik x sirius 9.5 lite sürümünü denedim fix dosyasını kurmama rağmen portre ve sensör sorunu yaşadım şuanda eu rom miui 11 android 9 dayım bunda da ses kısma sorunu var bazen uygulamada sesi kısmak istiyorsun ama işlemiyor gerisi iyi dün denedim 6 saat ekran süresi var ama full wifide 2g de
masik rom için varsa link atabilirimisiniz arkadaşlar

Üst Alt