Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Kullanılan Rom Anketi

• Eu-Rom Stabil

Oy: 572 54,6%
  • Mi-Room Stabil

Oy: 155 14,8%
  • Mi-Globe Rom Stabil

Oy: 89 8,5%
  • Aosp Rom

Oy: 22 2,1%
  • Eu-Rom Beta Rom

Oy: 87 8,3%
  • Mi-Room Beta Rom

Oy: 48 4,6%
  • Mi-Globe Rom Beta

Oy: 14 1,3%
  • Çin Romu Beta-Stabil

Oy: 31 3,0%
  • Masik X

Oy: 30 2,9%

• Kullanılan toplam oy
    1.048

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Hepsini seçme bizim telefon için değil bazıları mesela center clock : ) saati ortaya koyması gibi magisk bizde çalışmıyor oda var , animasyon da iyi değil bir süre sonra ciddi can sıkıntısı yapıyor , adblock reklam engelleme en çok iş yapan bu =)

YasPeh

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
31
Sat
Hepsini seçme bizim telefon için değil bazıları mesela center clock : ) saati ortaya koyması gibi magisk bizde çalışmıyor oda var , animasyon da iyi değil bir süre sonra ciddi can sıkıntısı yapıyor , adblock reklam engelleme en çok iş yapan bu =)
Stable şarjı çok iyi. Beta vakumluyor resmen

CharlesVane

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Konuyu dağıtmak istemeden ufak bir soru sormak istiyorum. Bu modeli almayı düşünüyordum ama bu rom işleri fazla kafamı karıştırdı. Herhangi bir bilgim olmadan sıfırdan bu telefon için gerekli olan şeyleri öğrenebilir miyim ? Telefon sıkıntı çıkardığı zaman kendi kendime yetebilir miyim yani. Ve bir yorum olarak fake romlu cihaz tercih etmemelisin. Fake rom sıkıntılar çıkarır ve seni üzer demişlerdi nedeni nedir. Böldüğüm için özür dilerim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Konuyu dağıtmak istemeden ufak bir soru sormak istiyorum. Bu modeli almayı düşünüyordum ama bu rom işleri fazla kafamı karıştırdı. Herhangi bir bilgim olmadan sıfırdan bu telefon için gerekli olan şeyleri öğrenebilir miyim ? Telefon sıkıntı çıkardığı zaman kendi kendime yetebilir miyim yani. Ve bir yorum olarak fake romlu cihaz tercih etmemelisin. Fake rom sıkıntılar çıkarır ve seni üzer demişlerdi nedeni nedir. Böldüğüm için özür dilerim. Şimdiden teşekkürler.

Evet yapıla bilir öğrene bilirsin de aslında kolay şeyler, ancak sorun yaşarsan orada tecrübe işin içine giriyor ,

rudeboytr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
1
Fake rom diye bir tabir ilk kez duydum :) Yıllardır telefonlarımda orjinal rom dışında derlenen romları denedim kullandım hiç bir sorun yaşamadım.

Üst Alt