Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Kullanılan Rom Anketi

• Eu-Rom Stabil

Oy: 572 54,6%
  • Mi-Room Stabil

Oy: 155 14,8%
  • Mi-Globe Rom Stabil

Oy: 89 8,5%
  • Aosp Rom

Oy: 22 2,1%
  • Eu-Rom Beta Rom

Oy: 87 8,3%
  • Mi-Room Beta Rom

Oy: 48 4,6%
  • Mi-Globe Rom Beta

Oy: 14 1,3%
  • Çin Romu Beta-Stabil

Oy: 31 3,0%
  • Masik X

Oy: 30 2,9%

• Kullanılan toplam oy
    1.048

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
eu stabil romunuz var onu guncelleye bilirsiniz twrp kurup sonra son sürüme guncelleyip 10.3.1.0 sonra tekrar twrp kurmalisiniz
10. 3.1.0 Volte ve VoWifi açık Ortam Ekranı açık şekilde 6 saat ekran süresi alıyorum sadece hücresel veri kullanarak. Normal midir?

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oneblood

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Biko
Cihazım
mi 8 se
Konular
1
ilk sayfada linkler mevcut , mi-room 2 sekmede stabil romlar var indire bilirsiniz ,

hocam mi room 10,3,1 kurdum kullanıyorum, sizin yazdıklarınız sayesinde çok teşekkür ederim uzun süre bu sürümde kullanmayı düşünüyorum. dahada kurcalamam cihazı :) 24 saat / 6,30 saat ekran görüntüsü aldım yüzde 10 sarj kaldı. herşey açık wifi - volte - vowifi - bluetooth
anlamadığım konu, cihazın güvenliği virüs taraması yaptığımda risk buluyor kök erişimine izin verildi. Root olduğundan dolayı olmalı Magisk manager yüklü magisk hide kısmından banka uygulamarı için tikleri tıkladım yeniden başlattım ama banka uygulaması cihazı rootlu algılıyor, uygulamaya girişte sorun yok girebiliyorum ilerde güvenlik açığı olabilirmi ?

Son düzenleme:

matadore2961

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercbydr
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Telefon boşta ve hücresel veride çok fazla şarj tüketiyor, eu rom bildirim sorunu hariç daha iyiydi.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Sizce hangi uygulama daha kaliteli?

google kalitelidir. ,

10. 3.1.0 Volte ve VoWifi açık Ortam Ekranı açık şekilde 6 saat ekran süresi alıyorum sadece hücresel veri kullanarak. Normal midir?

Normal , ekran saati ne yaptığınıza göre değişir , bu sebeple saat çok dikkate alınması gereken bir şey değildir.

Üstat nasil yaparim bilmiyorum yardimci olabilir misin?

Konuyu okuyarak yapa bilirsiniz , videodaki ekran bundan sonrası da videodaki gibi eu stabil 10.3.1.0 indirip onu kurmalısınız ,

hocam mi room 10,3,1 kurdum kullanıyorum, sizin yazdıklarınız sayesinde çok teşekkür ederim uzun süre bu sürümde kullanmayı düşünüyorum. dahada kurcalamam cihazı :) 24 saat / 6,30 saat ekran görüntüsü aldım yüzde 10 sarj kaldı. herşey açık wifi - volte - vowifi - bluetooth
anlamadığım konu, cihazın güvenliği virüs taraması yaptığımda risk buluyor kök erişimine izin verildi. Root olduğundan dolayı olmalı Magisk manager yüklü magisk hide kısmından banka uygulamarı için tikleri tıkladım yeniden başlattım ama banka uygulaması cihazı rootlu algılıyor, uygulamaya girişte sorun yok girebiliyorum ilerde güvenlik açığı olabilirmi ?

hide eklediklerinizi görmez başka bir sıkıntı vardır , güvenlik uygulaması root olduğundan yapar onu es geçe bilirsiniz ,

sometimes73

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit Erim
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
hocam 100 sayfa şifremi arayacağız allah aşkına paylaşım yapıyorsunuz onuda burnumuzdan getirtiyorsunu.

Gezgin2727

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Savas
Cihazım
Mİ8SE
Konular
0
acil şifre nedir bulamadım acil lütfen

sometimes73

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit Erim
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
hocam forum.miuiturkiye.net yazıyorum pass yanlış diyor.

Üst Alt