Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Kullanılan Rom Anketi

• Eu-Rom Stabil

Oy: 569 54,5%
  • Mi-Room Stabil

Oy: 155 14,8%
  • Mi-Globe Rom Stabil

Oy: 89 8,5%
  • Aosp Rom

Oy: 22 2,1%
  • Eu-Rom Beta Rom

Oy: 87 8,3%
  • Mi-Room Beta Rom

Oy: 48 4,6%
  • Mi-Globe Rom Beta

Oy: 14 1,3%
  • Çin Romu Beta-Stabil

Oy: 30 2,9%
  • Masik X

Oy: 30 2,9%

• Kullanılan toplam oy
    1.044

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
hocam ben masik x sirius 9.5 lite sürümünü denedim fix dosyasını kurmama rağmen portre ve sensör sorunu yaşadım şuanda eu rom miui 11 android 9 dayım bunda da ses kısma sorunu var bazen uygulamada sesi kısmak istiyorsun ama işlemiyor gerisi iyi dün denedim 6 saat ekran süresi var ama full wifide 2g de
masik rom için varsa link atabilirimisiniz arkadaşlar
Hocam, 8 SE için, Masik resmi kanalı yayınladığı duyuruda, mart ayı içerisinde Masik X 11 güncellemesi alacağını deklare etti. Ancak henüz bir gelişme yok ne yazık ki. :(
Konudan takip edebilirsiniz.

Kobra1960

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulkerim
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
Hocam, 8 SE için, Masik resmi kanalı yayınladığı duyuruda, mart ayı içerisinde Masik X 11 güncellemesi alacağını deklare etti. Ancak henüz bir gelişme yok ne yazık ki. :(
Konudan takip edebilirsiniz.
hocam ben masik x sirius 9.5 lite sürümünü denedim fix dosyasını kurmama rağmen portre ve sensör sorunu yaşadım şuanda eu rom miui 11 android 9 dayım bunda da ses kısma sorunu var bazen uygulamada sesi kısmak istiyorsun ama işlemiyor gerisi iyi dün denedim 6 saat ekran süresi var ama full wifide 2g de
masik rom için varsa link atabilirimisiniz arkadaşlar
Ben iki telefonumda şuan masik kullanıyorum çok memnunum hiç bir sorun yok hatta renkli bildirimler fazlalığı var..

Msuha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
5
Arkadaslar bir sorunum var cihazimda root var ve bunu kaldirmam gerekiyor magisk var nasil kaldirabilirim.

Msuha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
5
Mi room stabil kullaniyorum direm eu stabil room yuklesem rootnotomatikman kalkarmi arkadaslar.

eerdoan23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Note 6 pro
Konular
2
Mi room stabil kullaniyorum direm eu stabil room yuklesem rootnotomatikman kalkarmi arkadaslar.
magisk kaldırma dosyasını flashlayacaksın hocam eu rom kurmak istersende sıfırdan temiz kurulum yapman gerek evet eu romda root bulunmuyor

Msuha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
5
Ben twrp den magisk unistaller flaslarsam root kalkar anladigim kadariyla.peki herhangi bir sorunla karsilasirmiyim acaba.tesekkur ederim.

eerdoan23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Note 6 pro
Konular
2
Ben twrp den magisk unistaller flaslarsam root kalkar anladigim kadariyla.peki herhangi bir sorunla karsilasirmiyim acaba.tesekkur ederim.
normalde talimatlara uygun yaparsan olmaz diye biliyorum ama sen her ihtimale karşı yedeklerini al öyle flashla sonra telefon loopa düşebilir rom flashlaman gerekebilir sen yedeğini al sonra flashla

Msuha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
5
Tamam kardesim saolasin

nhympax

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bülent
Cihazım
Xiaomi Mi8 se
Konular
1
arkadaşlar şuanda mifirm de 11.0.3 android 9 3.337 kişi indirmiş 11 .0.2.0 android 10 fakat 250 kişi indirmiş sizce hangisini kurmalıyım hangisi iyidir? bide şeyi anlamadım 11.0.2.0 nasıl 11.0.3.0 dam sonra çıkıyor aklım karıştı biraz yeniyim de

Kobra1960

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulkerim
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
arkadaşlar şuanda mifirm de 11.0.3 android 9 3.337 kişi indirmiş 11 .0.2.0 android 10 fakat 250 kişi indirmiş sizce hangisini kurmalıyım hangisi iyidir? bide şeyi anlamadım 11.0.2.0 nasıl 11.0.3.0 dam sonra çıkıyor aklım karıştı biraz yeniyim de
11.02 olan yeni Android 10...11.03 olan eski Android 9...yeni çıkan 11.02 de modem sorunu var..yani mi 8 se de Android 10 sorunlu

Üst Alt