Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

Kullanılan Rom Anketi

• Eu-Rom Stabil

Oy: 568 54,5%
  • Mi-Room Stabil

Oy: 155 14,9%
  • Mi-Globe Rom Stabil

Oy: 89 8,5%
  • Aosp Rom

Oy: 22 2,1%
  • Eu-Rom Beta Rom

Oy: 87 8,3%
  • Mi-Room Beta Rom

Oy: 48 4,6%
  • Mi-Globe Rom Beta

Oy: 14 1,3%
  • Çin Romu Beta-Stabil

Oy: 30 2,9%
  • Masik X

Oy: 29 2,8%

• Kullanılan toplam oy
    1.042

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Mi8 Se Cihazınızdan tam verim almak istiyorsanız Sıfır Temiz Kurulum yapmanız çok daha İyi olacaktır. Temiz Kurulum Yapılmayan Mi8 Se lerde Sistem Hataları oluşabilir.
Bu Hatalardan başınıza gelsin istemiyorsanız, kesinlikle Temiz Kurulum yapmanızı Öneririm.
Dikkatli uygularsanız Sorunsuz ve Basit bir şekilde Güncellemeyi yapabilirsiniz...

İyi Forumlar...

Edit:Reiwa yanlış yüklemelere sebebiyet vermemesi için kaldırılmıştır.

Yükleme talimatlarınızda hem yanlışlık hemde twrp versiyonlarında ki format data yada 4 wipe sonrası fastboot sorununa dair bir şey yazmamanız , yada hangi sürümde hangi twrp versiyonunun çalıştığını yazmadığınız için kaldırılmıştır,

Ek olarak yazdığınız tüm bilgiler bu konunun ilk mesajında hali hazırda bulunmaktadır.Onun dışından and 8.1 den itibaren tüm versiyonların nasıl kurulduğugu nasıl yüklendiği konu içerisindeki mesajlardada bulunduğundan yazdığınızın da bir önemi kalmamıştır,

Bu konuya mesaj olarak yazmanızın hiç bir geçerliliği bulunmamaktadır.

potenzamamak1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cagatay
Cihazım
Mi8 se
Konular
0
miui 11 eu son stabilde aod edit kurulurken takıldı, 1 saattir cinçe kurulum ekranı akmakta. napsam bilemedim.

Hasun050

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8se
Konular
0
Slm arkadaşlar benim telefon şuan miui 10.5 ve 9.8.15 eu betada benim android 10 ile miui 11e geçmem için ne yapmam gerekli nasıl kurulum yapacam stabilemi geçmem gerekli ilk önce yoksa bu dediklerimi direk twrpden flaşlasam olurmu yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Slm arkadaşlar benim telefon şuan miui 10.5 ve 9.8.15 eu betada benim android 10 ile miui 11e geçmem için ne yapmam gerekli nasıl kurulum yapacam stabilemi geçmem gerekli ilk önce yoksa bu dediklerimi direk twrpden flaşlasam olurmu yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar.

Android 10 geçiş konusu mevcut orayı ve talimatları takip ede bilirsiniz ,

c3s0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mtn
Cihazım
Mi5
Konular
1
Su an bildigim kadariyla stabil diye yayinladilar bu sürümu kapali betadan cikti. Direk sitesinde stabil linkinde mevcut. Hatta mi globe rom da da stabil versiyon uzerine rom cikarmis.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Su an bildigim kadariyla stabil diye yayinladilar bu sürümu kapali betadan cikti. Direk sitesinde stabil linkinde mevcut. Hatta mi globe rom da da stabil versiyon uzerine rom cikarmis.

Tavsiyem kurulu düzen varsa 11.1.x.x yada 11.2.x.x. Sürüm çıkana kadar beklemek bu çıkan sürün pil pek iyi olmayacaktir

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
Arkadaşlar mi room stabil 10.3.2 ve Ffe.al 7.0 modülü ile telefon batarya konusunda mükemmel hale geldi size tavsiyem bu romu kullanmanız ve bu modülü kurmanız batarya tüketiminde ciddi artış var
Telefon %1 de ve açık iken şarja taktım %100 olmasına rağmen bi 20 dk daha şarjdan çıkarmadım sonra normal kullandım oyun oynamadım. (Android 10 beta sürümlerinde 4.30 saati zar zor alıyordum)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-21-03-31-02-814_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2019-11-21-03-31-02-814_com.miui.securitycenter.png
    53,6 KB · Görüntüleme: 22

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Arkadaşlar mi room stabil 10.3.2 ve Ffe.al 7.0 modülü ile telefon batarya konusunda mükemmel hale geldi size tavsiyem bu romu kullanmanız ve bu modülü kurmanız batarya tüketiminde ciddi artış var
Telefon %1 de ve açık iken şarja taktım %100 olmasına rağmen bi 20 dk daha şarjdan çıkarmadım sonra normal kullandım oyun oynamadım. (Android 10 beta sürümlerinde 4.30 saati zar zor alıyordum)

Daha önce özellikle tavsiye ettim konuya da yazdim baya fark ediyor MIUI yanına Universal gms ve energized de kurun daha iyi olacaktir

Eneszyilmaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi8 SE
Konular
33
Modul nerden yükleniyor hocam tam adı nedir

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
Daha önce özellikle tavsiye ettim konuya da yazdim baya fark ediyor MIUI yanına Universal gms ve energized de kurun daha iyi olacaktir
Universal gms modu bende çalışmıyor. Android 1 ile çalışmamaya başladı. Mi room son sürüm beta kullanıyorum

Üst Alt