Yardım Mi 8 se guncelleme

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Herkese merhaba. Bu ucuncu xiaomi telefonum ama yazilimlar konusunda hala pek birsey ogrenebilmis degilim. O yuzden sorum sacma gelirse simdiden kusura bakmayin.
Bir kac gun once mi 8 se aldim. Yanliz guncellemeler kisminda guncelle dedigimde zaten guncel cevabini aliyorum ama bir yandan da guncelleme var gosteriyor. Bu sorunun nedeni nedir ve nasil cozebilirim ? Simdiden tesekkurler.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
bu arada twrp üzerinden güncelleme yapmakta zorlanan arkadaşlar için bir video çok kolay ve açıklayıcı denemenizde fayda var
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Ek olarak

Her telefonda genel olarak aynı olsa da bazı ayrıntılar mevcut özellikle mi 8 se için o yüzden telefon modeli aynı olmadıkça sorun çıkarta bilir ,

Oyla:

14082017ibo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
Lütfen biri bana herşeyin sorunsuz çalıştığı telefonun kasmayacağı bir sürüm söylesin 2 haftadır telefonu kullanamıyorum biri bana yazılım nasıl atılır öğretsin lütfen lütfen diyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ek olarak

Her telefonda genel olarak aynı olsa da bazı ayrıntılar mevcut özellikle mi 8 se için o yüzden telefon modeli aynı olmadıkça sorun çıkarta bilir ,

Abi bankada yardımcı olsan olmazmı ya ben mi 8 se kullanıyorum şuanki sürüm çok sıkıntılı mi 11i yüklemek istiyorum yardımcı olurmusun

Son düzenleme:
Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Lütfen biri bana herşeyin sorunsuz çalıştığı telefonun kasmayacağı bir sürüm söylesin 2 haftadır telefonu kullanamıyorum biri bana yazılım nasıl atılır öğretsin lütfen lütfen diyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Abi bankada yardımcı olsan olmazmı ya ben mi 8 se kullanıyorum şuanki sürüm çok sıkıntılı mi 11i yüklemek istiyorum yardımcı olurmusun

bu konuda var tüm yöntemler ve önerilen romlar

Oyla:

cifito_lazi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
4
xiaomi.eu_multi_MI8SE_V11.0.2.0.QEBCNXM surumunu kuran var mi ??. Android 10 ilk surumunde modem ve yakinlik sensoru sorunu vardi. Bu android 10 dan sonra gelen ikinci surum sorunsuz ve stabil calisiyormu.. Test eden arkadaslar bilgi verebilirlerse sevinirim..

Oyla:

talat80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
talat 80
Cihazım
8mi se
Konular
0
Merhabalar mi 8 se aldım 8.7.29 sürümü var sanırım güncel değil yardımcı olursanız çok sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:
Üst Alt