Yardım MI 8 SE Güncelleme Sorunu

ozmencan55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi4
Konular
8
Arkadaşlar telefonda mıuı 10 8.7.29 Beta Kurulu,Güncelleyiciden Denetleme yapınca 9.1.24 var diyor ama İndir dediğimde Zaten Güncel diyor.Güncelleme paketini kendim indirip seçiyorum ama Telefon mi ekranında takılıp kalıyor herhangi bir işlem yapmıyor.Lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz?

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Arkadaşlar telefonda mıuı 10 8.7.29 Beta Kurulu,Güncelleyiciden Denetleme yapınca 9.1.24 var diyor ama İndir dediğimde Zaten Güncel diyor.Güncelleme paketini kendim indirip seçiyorum ama Telefon mi ekranında takılıp kalıyor herhangi bir işlem yapmıyor.Lütfen bu konuda yardımcı olurmusunuz?
Telefonunun şu anki performansından memnunsan, bu güncellemeyi yapmanı tavsiye etmiyorum... Telefonunu güncelleyerek, memnun olmayan daha doğrusu memnun edilmeyen bir çok kullanıcı mevcut forumda... Yapmak istediğin bu güncelleme sana çok fazla şeyler vermeyecek ama telefonun ömründen ömür çalacak... Güncelleme konusunda benim edindiğim tecrübe bu maalesef...

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Telefonunun şu anki performansından memnunsan, bu güncellemeyi yapmanı tavsiye etmiyorum... Telefonunu güncelleyerek, memnun olmayan daha doğrusu memnun edilmeyen bir çok kullanıcı mevcut forumda... Yapmak istediğin bu güncelleme sana çok fazla şeyler vermeyecek ama telefonun ömründen ömür çalacak... Güncelleme konusunda benim edindiğim tecrübe bu maalesef...

Öncelikle kullandığın sürüm beta rom zaten devloper yani geliştiriciler için olan sürüm sorun olması muhtemel ki veliazak da bundan dolayı yapma demek istemiş ,

Ancak telefona Twrp kurup buradan da incelemedeki stabil romlardan birini indirip ( benim önerim mi-globe stabil incelmede var linki 10.2.1.0 sürümü )

yükleme yaparsan sorun düzelir , ilgili konular,

Diğer - Mi 8 SE İlk Alım Ve Akıldan Geçecek Sorular

Rom - Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 10 v9.1.24 ve V10.2.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Rehber - Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.2.3-1227 Otomatik Yükleme Aracı

Sadece Twrp de android sürümü 8.1.0 ise 2 ci olanı 9.0 sa ilk olan twrp yi kur , bu kadar , bl kilit açıktır zaten eu rom var =) ,

Ek olarak bunuda okuya bilirsin ,

Sohbet - Beta (Devloper) Rom Kullanıp Hatalardan Şikayet Etmek

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt