Rom Mi 8 se güncelleme hakkında

mhmtlarsln27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
2
Merhabalar. Öncelikle ilk defa xiaomi kullanıyorum daha önce LG g2 ye baya rom root vs atmıştım ama yıllardır hiç romla falan uğraşmadım. Neyse konuya gelecek olursak ben telefonu yeni aldım bir telefoncudan garantili değil cihaz. İçinde miuı 10 8.7.29 beta sürümü var. Güncelle dediğim zaman güncelleme buluyor ama zaten güncel diyor. Şimdi sorularıma gelirsek
1)Ben bu romda kalmalı mıyım çünkü romda pek bi sorun göremedim
2)Sürekli rom işleriyle uğraşmak istemiyorum o yüzden hangi roma geçmem lazım bilmiyorum
3)Cihazda imei kaydı yok daha rom değiştirince imei atılması açısından sorun olur mu? Mesela Android 9 olunca rom atılıyor mu? Ben 8den sonrasına atılmıyor diye biliyorum
Bu arada cihazın bootloader kilidi açık galiba telefon açılırken unlocked yazıyor
Kusura bakmayın baya şey yazdım şimdiden teşekkürler

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Merhabalar. Öncelikle ilk defa xiaomi kullanıyorum daha önce LG g2 ye baya rom root vs atmıştım ama yıllardır hiç romla falan uğraşmadım. Neyse konuya gelecek olursak ben telefonu yeni aldım bir telefoncudan garantili değil cihaz. İçinde miuı 10 8.7.29 beta sürümü var. Güncelle dediğim zaman güncelleme buluyor ama zaten güncel diyor. Şimdi sorularıma gelirsek
1)Ben bu romda kalmalı mıyım çünkü romda pek bi sorun göremedim
2)Sürekli rom işleriyle uğraşmak istemiyorum o yüzden hangi roma geçmem lazım bilmiyorum
3)Cihazda imei kaydı yok daha rom değiştirince imei atılması açısından sorun olur mu? Mesela Android 9 olunca rom atılıyor mu? Ben 8den sonrasına atılmıyor diye biliyorum
Bu arada cihazın bootloader kilidi açık galiba telefon açılırken unlocked yazıyor
Kusura bakmayın baya şey yazdım şimdiden teşekkürler

Öncelikle bu konuyu okumanı tavsiye ederim Diğer - Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Güncelleme ve Sıfırlama/Gcam)

stabil 10.3.1.0 mi-room indirip kura bilirsin , imei rom ile mudahale edilecek bir yer olmadığından silinmez

mhmtlarsln27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
2

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
twrp , wipe , rom , sonra çıkmadan roma uygun twrp tekrar yüklemek ,

mhmtlarsln27

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
2
Öncelikle bu konuyu okumanı tavsiye ederim Diğer - Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Güncelleme ve Sıfırlama/Gcam)

stabil 10.3.1.0 mi-room indirip kura bilirsin , imei rom ile mudahale edilecek bir yer olmadığından silinmez
Hocam 10.3. 1. 0 romu se için çıkmamış gibi gördüm ama bu rom da beta sürümü mü? Yoksa en düzgün çalışan rom hangisidir acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ve bir de bendeki beta rom, ben stabil geçmek istiyorum nasıl yapacağım hocam

Son düzenleme:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım