Uygulama Mi 8 SE Google Kamera (güncel)

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Not:Gcam fix yüklemeyin telefona ciddi yazılımsal sorunlar çıkartmakta böyle bir yorum gördüm sıkıtnı yaşayan oldumu hiç acaba ona göre fixi yükleyecemde

Yazıyı ben yazdım normal kameraları bozulmakda ve romu tamamen silmeden düzelmemek te ,

adanali01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
7
Magisk ile yukleyemiyor muyuz, hazır cihaz rootlu modül şeklinde göremedim de belki başka türlü yüklenebiliyor dur?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de bu işlemleri yapınca ana kamera üzerinde olumsuz bir etki olur mu? Ayrıca dediğiniz hatayı ben almıyorum kamera ve videoda. Yeşil hata hiçbir zaman karsilasmadim

adanali01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
7
Yok müdür bilen? APK ile basitçe kurabileceğim bir versiyonu yok mudur ?

nebula72

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
MI 8 SE
Konular
13
Yok müdür bilen? APK ile basitçe kurabileceğim bir versiyonu yok mudur ?
Stabil hatasız çalışan bir versiyon yok maalesef.mevcut versiyonlar takılma donma yapıyor magiskle patch atıldığında ise orjinal kamera hata vermeye başlıyor,şu an sorunsuz olan bir versiyon yok.mevcut apk larda mi 8 veya poco için portlanmış

adanali01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
7
Stabil hatasız çalışan bir versiyon yok maalesef.mevcut versiyonlar takılma donma yapıyor magiskle patch atıldığında ise orjinal kamera hata vermeye başlıyor,şu an sorunsuz olan bir versiyon yok.mevcut apk larda mi 8 veya poco için portlanmış
Yanıtın için teşekkür ederim , aslında normal kemarasi da çok iyi de. Sırf merakımdan denemek istemiştim.

Hazar_ali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi5
Konular
1
Play Store'dan indirdiğim Google cameradan ne farkı var bu uygulamanın onunla aynı değil mi. Kasılmadan çalışıyor.

teyubesk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Play Store'dan indirdiğim Google cameradan ne farkı var bu uygulamanın onunla aynı değil mi. Kasılmadan çalışıyor.
Gcam versiyonu pixel cihazlar için özel olarak hazırlanmış sürümdür, gelsitiriciler bu özel sürümü çeşitli cihazlar için portlayarak paylaşıyorlar. Marketdeki ile gcam arasında cok fazla fark var

ozka1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Note 6 pro
Konular
0
Çok versiyon denedim 3 resim sonrası donma ve gece modundaki yavaşlık hiçbir şekilde değişmiyor. Xda da gcam in ön belleğini temizleyip tekrardan kurulum yapınca düzeliyo demişler ama düzelmiyor çok denedim sanırım en sağlamı twrp den flashlanan ondada stok kamera sıkıntıya giriyo

Üst Alt