Yardım Mİ 8 SE Fastboot Modunda Kaldı

umutasansör

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
mi8se
Konular
1
Merhabalar sürekli işimi telefon üzerinden yapan birisiyim cihazım mi 8 se fastboot modunda kalıyor sürekli cihazım global rom yüklemeye çalışıyorum ama her defasında twrp siliniyor ve yükleyemiyorum da twrp yi yüklemek istediğimde mi flash ile chine romunu bulup tekrar telefonuma atıyorum daha sonrasında twrp yükleniyor fakat global rom atmak istediğimde wipe işlemi sonrasında cihaz direk kendini fastboot modunda başlatıyor ve twrp ye giremiyorum bu durumda lütfen yardımcı olack arkadaşlar ilgilensin çaresiz bir şekilde sürekli aynı döngüyü yaşıyorum sonu hep fastboot.

Moderatör tarafında düzenlendi:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. Uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz..

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
MERHABALAR SÜREKLİ İŞİMİ TELEFON ÜZERİNDEN YAPAN BİRİSİYİM CİHAZIM Mİ 8 SE FASTBOOT MODUNDA KALIYOR SÜREKLİ CİHAZIM GLOBAL ROM YÜKLEMEYE ÇALIŞIYORUM AMA HER DEFASINDA TWRP SİLİNİYOR VE YÜKLEYEMİYORUM DA TWRP Yİ YÜKLEMEK İSTEDİĞİMDE Mİ FLASH İLE CHİNA ROMUNU BULUP TEKRAR TELEFONUMA ATIYORUM DAHA SONRASINDA TWRP YÜKLENİYOR FAKAT GLOBAL ROM ATMAK İSTEDİĞİMDE WİPE İŞLEMİ SONRASINDA CİHAZ DİREK KENDİNİ FASTBOOT MODUNDA BAŞLATIOR VE TWRP YE GİREMİYORUM BU DURUMDA LÜTFEN YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLAR İLGİLENSİN ÇARESİZ BİR ŞEKİLDE SÜREKLİ AYNI DÖNGÜYÜ YAŞIYORUM SONU HEP FASTBOOT . WHATSAPP ÜZERİNDEN YARDIMCI OLMAK İSTEYENLERE TELEFON NUMARASI VERİRİM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER .
  • 3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Mi 8 se Ler bir garip hocam bendede var yazılım atılmıyor cihaza
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp filan yüklenmiyor

umutasansör

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
mi8se
Konular
1
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp filan yüklenmiyor
daha önce atmıştım ben ama bu defa birşeyler ters gidiyor bootloader kilidini açamıyorum ayarlar kısmında sönük bir şekilde duruyor açılmıyor . Sanırım sorunum ondan diye düşünüyorum

dream_lover3003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömürcan
Cihazım
Mi Band 3
Konular
0
Merhabalar sürekli işimi telefon üzerinden yapan birisiyim cihazım mi 8 se fastboot modunda kalıyor sürekli cihazım global rom yüklemeye çalışıyorum ama her defasında twrp siliniyor ve yükleyemiyorum da twrp yi yüklemek istediğimde mi flash ile chine romunu bulup tekrar telefonuma atıyorum daha sonrasında twrp yükleniyor fakat global rom atmak istediğimde wipe işlemi sonrasında cihaz direk kendini fastboot modunda başlatıyor ve twrp ye giremiyorum bu durumda lütfen yardımcı olack arkadaşlar ilgilensin çaresiz bir şekilde sürekli aynı döngüyü yaşıyorum sonu hep fastboot.
hocam aynı sorunu Mi8 se cihazımda ben de yaşıyorum. Sorunu halledebildiniz mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim...

Üst Alt