Yardım Mİ 8 SE Fastboot Ekranında Takılı Kaldı ?

watcherman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
EU 10.3.1.0 ANDROİD 9
Telefon Modeli
Mi 8 SE
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar herkese merhaba gerçekten yardımınıza ihtiyacım var dün gece artık bıkmış olduğum flashtool ile kurduğum china romunun yerine TWRP ile güncel 10.3.1.0 EU rom kurmayı denedim.TWRP ekranında install tıkladım ardından paketi seçtim ve yüklemeye başladı yükleme bitti başarılı oldu REBOOT'a bastım ancak cihaz o andan beri fastboot ekranına döndü ve asla düzelmiyor.
Hertürlü çözümü denedim galiba telefonu BRICK ettim.Flashtool ile tekrar fastboot flash atmayı denedim ancak asla işlem tamamlanamıyor mi flashtool hata veriyor.
Tekrar twrp yüklemeye çalıştım oda maalesef olmuyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

TWRP yüklemeye kalktığımda hata veriyor ' Failed to load/authenticate boot image: Load Error'

Son düzenleme:

emr61

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emr
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
2
merhabalar yardımcı olabilir. ücret karşılığı düzeltiyorum.

Oyla:

elikathesaver

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elika
Cihazım
MI 8 SE
Konular
3
aynı durumdayım ama brick olduğunu zannetmiyorum çünkü unlock olduğunu söylüyor unlock tool zaten

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Arkadaşlar herkese merhaba gerçekten yardımınıza ihtiyacım var dün gece artık bıkmış olduğum flashtool ile kurduğum china romunun yerine TWRP ile güncel 10.3.1.0 EU rom kurmayı denedim.TWRP ekranında install tıkladım ardından paketi seçtim ve yüklemeye başladı yükleme bitti başarılı oldu REBOOT'a bastım ancak cihaz o andan beri fastboot ekranına döndü ve asla düzelmiyor.
Hertürlü çözümü denedim galiba telefonu BRICK ettim.Flashtool ile tekrar fastboot flash atmayı denedim ancak asla işlem tamamlanamıyor mi flashtool hata veriyor.
Tekrar twrp yüklemeye çalıştım oda maalesef olmuyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

TWRP yüklemeye kalktığımda hata veriyor ' Failed to load/authenticate boot image: Load Error'
aynı durumdayım ama brick olduğunu zannetmiyorum çünkü unlock olduğunu söylüyor unlock tool zaten

Öncelikle çin twrp yi hiç bir şekilde çalıştıramıyor iseniz , çin romuna dönüp bl kilit kapatmayın dikkat edin ,

sonra twrp kurup wipe yapıp çıkmadan gene installl image deyip twrp .img sini recovery seçerek yükleyin , restart recovery yapın sonra twrp açılır ,

sonra rom olarak masik x kurun , çalışacaktır normale döner sonra

Oyla:

elikathesaver

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elika
Cihazım
MI 8 SE
Konular
3
çin romuna döneyim eyvallah da daha telefon kapanmıyor ki ben fastboota alayım, hep fastbootta zaten..

Oyla:

elikathesaver

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Elika
Cihazım
MI 8 SE
Konular
3
basılı tuttukça yeniden başlatıyor, fastboot a atıyor, yarıda çeksem de aynı, mi yazısından önce çeksem de aynı, sonrasında da aynı. ben artık ne yapacağımı bilemez haldeyim, fastboot rom arayacağım şimdi mi flash tool ile lock demeden flashlamak gerkiyormuş..

ama kaybettiğim zamanın haddi hesabı yok.

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
basılı tuttukça yeniden başlatıyor, fastboot a atıyor, yarıda çeksem de aynı, mi yazısından önce çeksem de aynı, sonrasında da aynı. ben artık ne yapacağımı bilemez haldeyim, fastboot rom arayacağım şimdi mi flash tool ile lock demeden flashlamak gerkiyormuş..

ama kaybettiğim zamanın haddi hesabı yok.

yapacak bir şey yok bu işlemlerin hepsi gene sizle ilgili acele yapılacak bir iş değil zaten ,

Oyla:
Üst Alt