Rom Mi 8 se DotOs rom

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94

Mi 8 se cihazına yapılan romlar artmaya başladı çok şükür havoc osdan sonra rom dotos geliştiricileri de Official olarak mi 8 se için rom yayınlamış.

Mr.Fatih

Best Of MİUİ
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
RedmiNote13Pro
Meslek
Sağlıkçı
Konular
77
Denedinizmi acaba ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben deneyeyim daha sonra ayrıntılı bir konu ve video inceleme ile geri dönüş yaparım

Son düzenleme:

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Bunu, güzel detaylı bir konu şeklinde açmanız Mi 8 SE kullanıcılarına daha yararlı olucaktır.

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Bunu, güzel detaylı bir konu şeklinde açmanız Mi 8 Lite kullanıcılarına daha yararlı olucaktır.
Mi 8 se cihazı için açılmış bir başlık. Mi 8 lite için değil karışıklık olmasın

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kutlusancak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi8SE Mi8 Mix2
Konular
0
Romu aktif olarak kullanıyorum. 4g şebekede dalgalanma olur genelde custom romlarda.Bu romda bu sorun yok.Volte aktif geliyor.Aramalarda 4g düşmüyor. Gayet akıcı ve yumuşak geçişleri olan bir rom.Custom kernel ile geliyor. Kernel başarılı.Rom GSI rom.Zip içinde vendor yok.Bu arada romda modemde yok haliyle. Yani güncellemeler ile şebeke sorunuda yaşanmayacak demektir. Mutlaka merak edenler olucaktır o konuyuda.Batarya performans için yorum yapamıcam çünkü o süreleri kovalayan bir kullanıcı değilim .Genel fikrim rom içinden bildirim beklemediğiniz uygulamaları kısıtladığınızda sanırım bir tık daha iyi pil ömrü var..

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
Ya hocam hiç Miui bazlı offial geliştirilmiyor mu ya? Eu official değil official miui zaten Çin için gerçi official Miui geliştirilse telefon global olur benimkide soru mu :P

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Romu aktif olarak kullanıyorum. 4g şebekede dalgalanma olur genelde custom romlarda.Bu romda bu sorun yok.Volte aktif geliyor.Aramalarda 4g düşmüyor. Gayet akıcı ve yumuşak geçişleri olan bir rom.Custom kernel ile geliyor. Kernel başarılı.Rom GSI rom.Zip içinde vendor yok.Bu arada romda modemde yok haliyle. Yani güncellemeler ile şebeke sorunuda yaşanmayacak demektir. Mutlaka merak edenler olucaktır o konuyuda.Batarya performans için yorum yapamıcam çünkü o süreleri kovalayan bir kullanıcı değilim .Genel fikrim rom içinden bildirim beklemediğiniz uygulamaları kısıtladığınızda sanırım bir tık daha iyi pil ömrü var..
Sizin imei pasaport kayıtlı mı yoksa çakma imeimi

kutlusancak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi8SE Mi8 Mix2
Konular
0
Sizin imei pasaport kayıtlı mı yoksa çakma imeimi
Kendim imei repair yaptım. Sizin tabirinizle çakma.
Onun dışında şebeke gitmiyor gitmez vs dedim diye sordunuz büyük ihtimal.Bu konuda dehşet bilgi kirliliği var :)
Kabaca söylemek gerekirse attığınız romda firmware yoksa ki aosp custom romların ve Gsı romların hiçbirinde olmaz zaten.Telefonun ömrü yettiği kadar rom atar güncellersiniz . Şebeke sorunu yaşamazsınız.Modem dosyası firmware içindedir.
Zaten GSI romlar tek dosya sistem imajı şeklindedir mesela.Kısa sorunuza uzun cevap verdim farkındayım ama varsa gerek sizin gerekse sonradan görüp okuyanların sorularını aydınlatmış olur.

Üst Alt