Yardım Mİ 8 SE Bootloader Kılıtlendı Rom Recovery Rom Atarken

AIRBRUSH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat AVCI
Cihazım
note 8 pro
Konular
1
Slm arkadaşlar
Mi 8 se telefonum rom atarken uykusuzdum en son romu hatırlamıyorum bir şekilde bootloader ı kilitledi rom ve sistem uçtu şu anda telefon bir tek fastboot modda açılıyor başka telefonumda yok unlock yapmam uzak masaüstünden bootloader ı unlock yapabilecek bir arkadaş varmıdır edl moda da geçebiliyor telefon ama umt gibi yazılımlar yok elimde
şimdiden yardım edecek arkadaşlar için teşekkür ederim en azından istanbulda bu işten anlayan birisi varmıdır onunlada irtibata geçebilirim

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Slm arkadaşlar
Mi 8 se telefonum rom atarken uykusuzdum en son romu hatırlamıyorum bir şekilde bootloader ı kilitledi rom ve sistem uçtu şu anda telefon bir tek fastboot modda açılıyor başka telefonumda yok unlock yapmam uzak masaüstünden bootloader ı unlock yapabilecek bir arkadaş varmıdır edl moda da geçebiliyor telefon ama umt gibi yazılımlar yok elimde
şimdiden yardım edecek arkadaşlar için teşekkür ederim en azından istanbulda bu işten anlayan birisi varmıdır onunlada irtibata geçebilirim
Mi unlock ile kilidi tekrar açmayı deneyiniz

Oyla:

AIRBRUSH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat AVCI
Cihazım
note 8 pro
Konular
1
Mi unlock ile kilidi tekrar açmayı deneyiniz
evet denedim hata veriyor verify yapıyor unlock da Please add your account in MIUI's settings >Developer options>Mi Unlock status
böyle bir hata veriyor telefon açılmadığı için gerekli işlemi yaptırmıyor şimdi qfil ile yazılım atmaya çalışıyorum onda da sıkıntılar çıkıyor bakalım uğraşıyorum ya patlayacak yada bir şekilde çözücez :) ama hala desteğe açığım

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
evet denedim hata veriyor verify yapıyor unlock da Please add your account in MIUI's settings >Developer options>Mi Unlock status
böyle bir hata veriyor telefon açılmadığı için gerekli işlemi yaptırmıyor şimdi qfil ile yazılım atmaya çalışıyorum onda da sıkıntılar çıkıyor bakalım uğraşıyorum ya patlayacak yada bir şekilde çözücez :) ama hala desteğe açığım
Ücretli destek ile çözülebilir. Tavsiyem fazla uğraşmadan işini bilen birine yaptırmanız. Çünkü yetkili hesap isteyecektir rom yükler iken

Oyla:

AIRBRUSH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat AVCI
Cihazım
note 8 pro
Konular
1
Ücretli destek ile çözülebilir. Tavsiyem fazla uğraşmadan işini bilen birine yaptırmanız. Çünkü yetkili hesap isteyecektir rom yükler iken
istanbulda bu işten anlıyan birisi varmı tavsiye ben bilgisayar mühedisiyim ama bu işler branjım dışında okuduklarımı yada izlediklerimi uyguluyorum ama deneyimli bu işten anlıyan birisi varsa tabikide desteği kabul ederim ücreti neyse de veririm emek sonuçta :)

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
istanbulda bu işten anlıyan birisi varmı tavsiye ben bilgisayar mühedisiyim ama bu işler branjım dışında okuduklarımı yada izlediklerimi uyguluyorum ama deneyimli bu işten anlıyan birisi varsa tabikide desteği kabul ederim ücreti neyse de veririm emek sonuçta :)
Maalesef İstanbul'da tanıdığım yok. Kargo ile gönderim alan Zenex hocamız var. Kendisi Trabzon'da.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

AIRBRUSH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat AVCI
Cihazım
note 8 pro
Konular
1
sayın
H.kadioglu telefon arızalı olduğu için size cevap yazamıyorum çünkü yeni üye olduğum için telefon doğrulaması lazım diyor facebook kullanıyor iseniz bana özleden atın ekleyim sizi yada ulaşabileceğim herhangibi bir hesap var ise

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Merhaba gecmis olsun, bootloader kilitlendigini nasil anladiniz. Belki kilidi aciktir. Fastboot mode alip,fastboot device yazin sonra fastboot oem info yazar misin.

Oyla:

AIRBRUSH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat AVCI
Cihazım
note 8 pro
Konular
1
Merhaba gecmis olsun, bootloader kilitlendigini nasil anladiniz. Belki kilidi aciktir. Fastboot mode alip,fastboot device yazin sonra fastboot oem info yazar misin.
teşekkür ederim evet yapmıştım zaten sistem kilitli hiç bir türlü yazılıma izin vermiyor

Oyla:
Üst Alt