Yardım Mi 8 SE Always On Display sorunu

furkanogrk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
31
Arkadaşlar Merhaba
Bugün grupta görerek çok beğendiğim bir özelliği maalesef cihazımda yapamiyorum.
Always On Display Açık iken bildirim gelince yandan Yeşil,Mavi renklerinde yanıp sönme oluyor ama ben ne yaptiysam beceremedim bildirim geliyor Whatsapp veya Facebook ikonu gözüksede renk olmadı.
Bu sorunu nasıl cözebilirim ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
arkadaşlar bu özellik EU Beta 9.3.21 de mevcut ve kullanıyorum. Ortam Ekranı açıkken geliyor olmaz lazım fakar bir ayar var o ayar değişikliği olunca bir daha açılmıyor. onu bulmaya çalışıyorum bulursam yazarım.
Bekliyorum hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

etkinleştirme için Sorununun sebebi telefonumu bul aç kapat düzelir : = ) sonuç da açık kalsın ,

ss için de aslında normal romdan farklı değil bir anlamı olmaz , bir kaç ek özellik var sadece , çift tık bu animasyonlu bildirim v.s ,
hocam sim ektinleştirme için yapmadığım yöntem kalmadı. Hepsini denedim olmadı turkcell kullanıyordum attımı turktelekoma taşıyınca bu sorun oldu.

rom içinse ozaman hiç uğraşmaya gerek yok yedek al yedek yükle ayar yap tekrardan 3 saatim gidiyor yeni roma geçince ayarlarını yapmasını uygulamaları yüklemesi:)

Oyla:

furkanogrk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
31
rudeboytr Hocam dakika başı sayfayı yenileyerek sizden haber bekliyorum :)

hocam sırf o özellik için rom mu değiştiriyorsunuz :) Bu arada ben mi pro romu daha önce kurmuştum ama eu kadar stabil değildi. Ben olsam eu dan vazgeçmezdim :)
Hocam elimizde seçenekler var ise değerlendirmek lazım tabi bilgisizce yapmadan :)

Oyla:

ironheart

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilhan
Cihazım
xiaomi mi 8 se
Konular
0
Arkadaşlar Merhaba
Bugün grupta görerek çok beğendiğim bir özelliği maalesef cihazımda yapamiyorum.
Always On Display Açık iken bildirim gelince yandan Yeşil,Mavi renklerinde yanıp sönme oluyor ama ben ne yaptiysam beceremedim bildirim geliyor Whatsapp veya Facebook ikonu gözüksede renk olmadı.
Bu sorunu nasıl cözebilirim ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Eu beta benimde. Mi 8 se bu yeri aktif edemedim. Bir sürü şey denedim. Ya eu da yok bizimkinde yada biz ile dalga geçiyorlar fake :)

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

rudeboytr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
1
rudeboytr Hocam dakika başı sayfayı yenileyerek sizden haber bekliyorum :)

Hocam elimizde seçenekler var ise değerlendirmek lazım tabi bilgisizce yapmadan :)
şu anda bulamadım ama bulacağım araştırmaya devam :)

Edge notification diye yeni özellik bu hocam. Ama sen "kilit ekranını bildirimler için uyandır" seçeneğini kapatıp açtığın için bidaha çalışmayacak. Tekrar çalışması için eu romu temiz kurman gerekecek. Test aşamasında bi özellik olduğu için sonraki romlarda bu özelliği açıp kapama yeri eklenecektir ayarlara.

Oyla:

ironheart

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilhan
Cihazım
xiaomi mi 8 se
Konular
0
Bazı yerlerde eu beta da olanlar da olmuş. Çok elzem değil şimdilik olmasa da olur. Belki bu hafta gelir

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt