Soru Mİ 8 SE Alınmalı mı?

@erenakpinar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi 8 se
Konular
6
Selamlar abilerim kardeşlerim.Bu aralar yeni telefona geçmeyi düşünüyorum bütcem 2000 civarlarında. normalde ilk mi note 7 yi almayı düşünüyordum fakat sonradan mi 8 se garantisiz fiyatina hayran kaldım. ne tavsiye verirsiniz şimdiden teşekkürler.

Eneszyilmaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi8 SE
Konular
33
Selamlar abilerim kardeşlerim.Bu aralar yeni telefona geçmeyi düşünüyorum bütcem 2000 civarlarında. normalde ilk mi note 7 yi almayı düşünüyordum fakat sonradan mi 8 se garantisiz fiyatina hayran kaldım. ne tavsiye verirsiniz şimdiden teşekkürler.
Kardeşim kulaktan duyma şeylere inanma mi8 se var bende memlekete gittim köye 4 gun kaldım sıfır sıkıntı başka bi koyde 1 ay kaldım sıfır sıkıntı şebeke sorunu sadece vodafonede var diğer hatlarda sıkıntı yok şebeke için vazgeçiceksen asla ekran süresi 9 saat alıyorum beni memnun ediyor perfonmans cidden çok güzel sıfır sıkıntı yani cihaz çok çok memnunum tavsiyede ederim ama tabi bi üstü mi9 se var bütcen yeterse onuda alabilirsin

Oyla:

@erenakpinar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi 8 se
Konular
6
t
Kardeşim kulaktan duyma şeylere inanma mi8 se var bende memlekete gittim köye 4 gun kaldım sıfır sıkıntı başka bi koyde 1 ay kaldım sıfır sıkıntı şebeke sorunu sadece vodafonede var diğer hatlarda sıkıntı yok şebeke için vazgeçiceksen asla ekran süresi 9 saat alıyorum beni memnun ediyor perfonmans cidden çok güzel sıfır sıkıntı yani cihaz çok çok memnunum tavsiyede ederim ama tabi bi üstü mi9 se var bütcen yeterse onuda alabilirsin
teşekkürler yorumun için. mi 8 se de herhangi bir kusur gördünmü tavsiyen neler..

Oyla:

Eneszyilmaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi8 SE
Konular
33
t

teşekkürler yorumun için. mi 8 se de herhangi bir kusur gördünmü tavsiyen neler..
Yanlış anlma kendim aldım diye demiyorum cidden hiç kusur görmedim yani 2 ay oldu alalı en ufak takılma veya bi anlık donma bile görmedim yani bn herşeyi kafaya takan insanım kusur görsem söylerim ama ufak bi kusur bile gormedim yüz kilidi çok hoş pubgdr hd sıfır sıkıntı oynuyosun oyun performansıda iyi batarya 9 saat alıyorum gayet iyi telefon genel anlamda güzel beni mumnun ediyor sizide eder diye düşünüyorum tavsiyem alırsanız eu stabil romda kullanın bidr gold rengini alın sakın diğer renklere bakmayın bile internette iyi gozuksede gerçekte bi incele diğerleri kötü

Oyla:

@erenakpinar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi 8 se
Konular
6
Yanlış anlma kendim aldım diye demiyorum cidden hiç kusur görmedim yani 2 ay oldu alalı en ufak takılma veya bi anlık donma bile görmedim yani bn herşeyi kafaya takan insanım kusur görsem söylerim ama ufak bi kusur bile gormedim yüz kilidi çok hoş pubgdr hd sıfır sıkıntı oynuyosun oyun performansıda iyi batarya 9 saat alıyorum gayet iyi telefon genel anlamda güzel beni mumnun ediyor sizide eder diye düşünüyorum tavsiyem alırsanız eu stabil romda kullanın bidr gold rengini alın sakın diğer renklere bakmayın bile internette iyi gozuksede gerçekte bi incele diğerleri kötü
teşekkürler yorumun için garantisiz aldın degilmi? bide konum olarak nerde oturuyorsun.

Oyla:

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
mi 8 SE fiyatının üstünde bir telefondur. Kesinlikle tavsiye ederim. Ama şöyle de bir gerçek var. Xiaomi telefonların hepsi fiyatına göre güzel. Hiç biri pişman etmez, mutlu eder.

Oyla:

Eneszyilmaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Xiaomi Mi8 SE
Konular
33
teşekkürler yorumun için garantisiz aldın degilmi? bide konum olarak nerde oturuyorsun.
Garantisiz aldım aldıgım magaza yani adam bn garanti veriyorum dedi suya düşürmediğin ve kendin bozmadıgın surece garantisi benim ben hallederim dedi sözleşme filn yaptık sıkıntı yok yani Konya'da oturuyorum

Oyla:

devrimsel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
Realme 3 pro
Konular
0
mi 8se de global rom yok. Kullandığın romlar custom rom. Bir kullanıcının elinden geçiyor. Güvenilirliği tartışılır. Band 20 yok ve hiçbir zaman gelmeyecek. Mi 9se de ise band20 şu an geçici bir sorun gibi duruyor. Donanım destekiyor çünkü. Düzelir elbet.

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Mi9 SE varken gidip Mi8 SE bence alınmaz. O çentiğe katlanılmaz, mis gibi damla çentik var Mi9 SE'de. Tasarım olarak bile bir adım önde yani. Ben olsam 100-200 daha üstüne neyse verir onu alırdım.
Hocam 100-200 değil maalesef konuyu takip eden biri olarak en az 500-600

Oyla:

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Hocam 100-200 değil maalesef konuyu takip eden biri olarak en az 500-600
Arkadaşın 2000 lira limiti varmış. İnternetten baktığınızda 2000 liraya Mi9 SE modelini bulabiliyorsunuz o fiyata.

Oyla:
Üst Alt