Soru Mi 8 se alınır mı

• Konbuyu başlatan alp48
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 53
  • Görüntüleme 3K

Emosis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
10
1.5 yıl mi 8se kullanmış birisi olarak" amoled her zaman iyidir" sözüne katılmıyor. amoled var "mış" gibi olanı var.
mi 8se "bana göre" mış gibilerinden

poco x3 aldım ekran , renk ve parlaklık kalitesi mi 8se'den önde. Tabi bu kendi yorumum ama hele batarya ve yazılımsal olarak mi 8se tercih etmek doğru değil.
Ben 1400 tl sattım Mi8se'yi.
tabi temizdi cihazım
Mış gibi olan amoled dediğin Amoled ekranın markası Samsung.. Dünyada bu alanda alternatifi yok.. Parlaklık olarak elbette fark olur, cihazını kötülemek için bir şey demem ama Xiaomi Markadır POCO ve Redmi alt marka..
Burda 3 yıla dayanmış bir cihazı kral göstermeye çalışan yok herkesin hem fikir olduğu konu Bu fiyata bu donanımda güncel bir alternatif olmadığıdır.

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Mış gibi olan amoled dediğin Amoled ekranın markası Samsung.. Dünyada bu alanda alternatifi yok.. Parlaklık olarak elbette fark olur, cihazını kötülemek için bir şey demem ama Xiaomi Markadır POCO ve Redmi alt marka..
Burda 3 yıla dayanmış bir cihazı kral göstermeye çalışan yok herkesin hem fikir olduğu konu Bu fiyata bu donanımda güncel bir alternatif olmadığıdır.
Hücre içi sensör AMOLED imalatçıları AU Optronics ve Samsung'u içerir. Samsung, bu teknolojinin sürümünü "Super AMOLED" olarak pazarladı.

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
Güncelleme desteği bitirmiş.

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
MIUI 12 ve android 10 neye yetmez? 3 5 kıytırık özellik için Redmi Note 9 alsa bu cihazdan daha kötü bir performans alacak.
Evet güncelleme desteği bitirmiş demek istedim. Güvenlik güncelleme artık almıyor çünkü korsan karşı korumasız kalacak diye biliyorum

asfadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
19
Evet güncelleme desteği bitirmiş demek istedim. Güvenlik güncelleme artık almıyor çünkü korsan karşı korumasız kalacak diye biliyorum
Destek alsa ne yazar zaten her an sızabilirler destekli cihazlarda da ki o gün Samsung' un kaynak kodlarına sızmışlardı :)

Xependios

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
13
Aosp ve port tonla rom çıkar güvenlik güncellemeleri dahil olan bu cihazın 2 sene daha ömrü var diye düşünüyorum yani olması lazım :D Yeni bir cihaz almak çok zor keza mi8 se gibi bi cihazdan başka bir cihaza geçiceksek bu redmi serisi olmaz kesinlikle. Bu cihazın verdiği premium hissini vermeyen cihaza sırf güncelleme için geçmem.

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
Aosp ve port tonla rom çıkar güvenlik güncellemeleri dahil olan bu cihazın 2 sene daha ömrü var diye düşünüyorum yani olması lazım :D Yeni bir cihaz almak çok zor keza mi8 se gibi bi cihazdan başka bir cihaza geçiceksek bu redmi serisi olmaz kesinlikle. Bu cihazın verdiği premium hissini vermeyen cihaza sırf güncelleme için geçmem.
Aynen :D:D MIUI 12 arayüz çok güzeldi AOSP rom'lar biraz sıkıldım

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Valla kardeşim ben 1.500 almıştım sıfır olarak, herşeyini kullandım. Denemediğim rom ve modil kalmadı. 1.5 yıl hizmetini etti. Dediğim gibi benim kendi görüşüm. Ben olsam bu cihaza para vermezdim, verene saygı duyarım . Sonuçta para benim cebimden çıkmıyor. "Bana göre" ekranı bilhassa parlaklık konusunda geride. Geçen aydan itibariyle guruplarda sıfırı buunmuyor, yasal kayıtlı olan 2750 tl 'den başlıyor. Poco X3 kullanıyorum .hani dersenizkimi 8se Poco X3 den iyi saygı duyarım

Xependios

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
13
Valla kardeşim ben 1.500 almıştım sıfır olarak, herşeyini kullandım. Denemediğim rom ve modil kalmadı. 1.5 yıl hizmetini etti. Dediğim gibi benim kendi görüşüm. Ben olsam bu cihaza para vermezdim, verene saygı duyarım . Sonuçta para benim cebimden çıkmıyor. "Bana göre" ekranı bilhassa parlaklık konusunda geride. Geçen aydan itibariyle guruplarda sıfırı buunmuyor, yasal kayıtlı olan 2750 tl 'den başlıyor. Poco X3 kullanıyorum .hani dersenizkimi 8se Poco X3 den iyi saygı duyarım
Parlaklık konusunda iki cihazı yanyana getirip kıyaslamıştım, poco ekranı çamur gibi kalmıştı. Bu iki cihazı kıyaslamak çok saçma olur çünkü poco x3 çok yeni ve güncel bir cihaz, ama 144hz olayını hesaba katmazsak belki de mi8 se nin üstün olduğu tek yerden eleştirmeniz biraz saçma olmuş hocam.

Üst Alt