Çözüldü Mi 8 SE 10.3 guncelleme sonrası ufak capli kasmalar

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Aynen doğru. Zaten fark etmiş olman lazım arayüz hızlanmalarda, Instagram vesaire..
ben normalde tuşsuz kullanırım güncelledikten sonra tuşlar kasım kasım kasılıyordu şimdi akıcı olmuş instagrama bakma fırsatım olmadı ama çok teşekkürler siz olmasanız yapamazdım :D

adanali01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
7
ben normalde tuşsuz kullanırım güncelledikten sonra tuşlar kasım kasım kasılıyordu şimdi akıcı olmuş instagrama bakma fırsatım olmadı ama çok teşekkürler siz olmasanız yapamazdım :D
Rica ederim hocam ne demek, yardımlaşmak şart. :)

bluefireren

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
0
Arkadaşlar, aynı bela benim de başımda. Android 8'den 9'a geçene kadar canım çıktı zaten. Şimdi de açıkcası geriye dönmek istemiyorum. Bu kasma problemini nasıl çözdüyseniz yardımcı olursanız sevinirim.

adanali01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 8 Pro
Konular
7
Arkadaşlar, aynı bela benim de başımda. Android 8'den 9'a geçene kadar canım çıktı zaten. Şimdi de açıkcası geriye dönmek istemiyorum. Bu kasma problemini nasıl çözdüyseniz yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam yorumları okuyabilirsiniz. Magisk yüklemeniz lazım, yani root yapılmalı. Ama bunun dışında temiz kurulum da yapabilirsiniz PC var ise.

msaaltiok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
7
Merhaba arkadaslar,
Sayenizde adım adim ilerleyerek 10.0.1 stabil sürümden , 10.3 stabil sürüme geçmiş bulunuyorum.
Ama bir sıkıntım var, instagram storyleri izledikten sonra kapanirken cihaz kasıyor, arayüzde ufak çaplı kasilmalar mevcut. Onun disinda her sey canavar gibi. Nedeni ne olabilir? 10.3 u kurmadan önce 4 lu wipe yapmistim. Format data yaparsam düzelir mi? Format data IMEI yi sıfırlar mi, tekrardan rom kurmak gerekir mi? Twrp kurmak gerekir mi? Saygilar.
10.3.1.0 stabil cin sürümü de eu sürümde de ara ara donmalar kasmalar mevcut.

Üst Alt