Yardım Mi 8 sarj yiyor

erdinccinar1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
erdinç
Cihazım
redmi note 4
Konular
19
Arkadaslar merhaba cihazim cok sarj yiyor ne yapmaliyim ? Saridan cikardiktan sonra 2 dakka kullanimdan sonra 99'a dusmekte ve sonralari ise sarji hizli tuketmekte bataryanin uzun sure gitmesi icin gerekenler nedir

Konumum kapali otomatik parlaklik acik

Eagle99

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adam
Cihazım
Mi8
Konular
2
Evet bencede güzel duruyo bak gönderdiğim resimdeki telde mavi zaten

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Güzelmiş buda bende şu resimdrkini beğendim hem araçtada yüzük sayesinde tutucu ile kullanabilirim diye düşündüm
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Senin gene iyiymiş deltaymış servis kardeşim, ben mi8 telefonumu hepsiburadanın kendi satıcısından aldım ritzy gatantili geldi iyimi, delta garantili beklerken hepsiburada dan hiç beklemezdim bunu ki en çok güvenilen internet alış veriş sitesidir kendisi

hepsiburada sahtekarin tekidir cok ts guvenmeyin ozellikle indirim donemlerinde.kirin 970 li huawei lere bakacagim bakalim nasilmis onlar.eger dedikleri gibiyse gider bitane alirim.evet daha uzun sureler olmasi lazim.sd845 var 3400pil var yani oyunla belki 7-8 saat , oyunsuz 12 saat ekran suresi olmasini beklerim.mi 4 ten beri ara ara xiaomi cihazlari kullandim senelerdir ayni sureler.

Oyla:

FENOMEN88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SAMET BALCI
Cihazım
XAOMİ Mİ 8
Konular
0
hepsiburada sahtekarin tekidir cok ts guvenmeyin ozellikle indirim donemlerinde.kirin 970 li huawei lere bakacagim bakalim nasilmis onlar.eger dedikleri gibiyse gider bitane alirim.evet daha uzun sureler olmasi lazim.sd845 var 3400pil var yani oyunla belki 7-8 saat , oyunsuz 12 saat ekran suresi olmasini beklerim.mi 4 ten beri ara ara xiaomi cihazlari kullandim senelerdir ayni sureler.

Vallahi gürkan kardeşim ben şahsen kendi adıma konuşayim ben şimdiye kadar hepsiburadadan çok alış veriş yaptım, şahsen hiç bir sahtekarlığını yada hile hurdasını görmedim bu sitenin he belki başkalarının bu siteyle alakalı mağduriyeti olmuş olabilir ama onu ben bilemem tabi.

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Vallahi gürkan kardeşim ben şahsen kendi adıma konuşayim ben şimdiye kadar hepsiburadadan çok alış veriş yaptım, şahsen hiç bir sahtekarlığını yada hile hurdasını görmedim bu sitenin he belki başkalarının bu siteyle alakalı mağduriyeti olmuş olabilir ama onu ben bilemem tabi.

keske elimde ss olsa :) gecen sene black friday zamaninda 12tl lik dis macununu 75tl yazip ustunu cizip 15tl den sattiklarini gozlerimle gordugumden beri pek alisveri yapmiyorum.indirim zamanlarinda yaptiklari indirimlere guvenmiyorum.fiyat konusunda almadan once arastirmanizi tavsiye ederim.

Oyla:

FENOMEN88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SAMET BALCI
Cihazım
XAOMİ Mİ 8
Konular
0
keske elimde ss olsa :) gecen sene black friday zamaninda 12tl lik dis macununu 75tl yazip ustunu cizip 15tl den sattiklarini gozlerimle gordugumden beri pek alisveri yapmiyorum.indirim zamanlarinda yaptiklari indirimlere guvenmiyorum.fiyat konusunda almadan once arastirmanizi tavsiye ederim.

Doğrudur gürkan kardeşim.

Oyla:
Üst Alt